JINBEI FB V Montajlı Pil (RL-26V/260WH)
Bu ürünü satın alarak 325 TL kazanacaksınız. Nasıl Kullanılır?
AYNI GÜN KARGO
Saat 17:00 a kadar kadar verilen siparişler aynı gün kargoda.
3.000 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz. Fonlar Hariç
Kargo Bedava
En uygun ve en hızlı çözüm için bizimle iletişime geçin.
Whatsapp: 0535 495 75 66 Mail: info@fotofix.com.tr
Detaylı bilgi ve seçenekler için lütfen Açıklamayı Okuyun
Karşılaştırma İçin Seçilen Ürünler
Mevcut Ürün
Urun Ara
Bu Kategorideki Ürünler
Karşılaştırma Tablosu
Yükleniyor...
Voltaj
260WH pilin 26V'luk bir voltajı vardır, bu da onu aynı voltajı kullanan daha büyük lambalar için uygun hale getirir. 14.8V kullanan birçok lamba var, bu pil buna uygun değil.
 V-Mount Pilin Kullanımı
Pil, Jinbei EFD-500 LED  için özel olarak tasarlanmıştır.
 örneğin bu pil ile tam güçte yaklaşık 1 saat çalışabilir.
Ancak bu pil, maksimum gücü 500W'a kadar olan ve V-Mount ile donatılmış diğer cihazlar için de 26V olduğu sürece kullanılabilir.