Zoom F8 Ses Kayıt Aleti

Zoom F8 Ses Kayıt Aleti
Görsel 1
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Zoom F8 Ses Kayıt Aleti

"""

Mikrofon Preamfi Sistemi

Zoom Tarafından Tasarlanan Ve Günümüze Kadar Üretilen En İyi Mikrofon Preamfisine Sahip F8 Saha Kayıt Cihazı ?127 Dbu Eın Seviyesindeki Hassasiyeti, 75 Db Gain Derecesi Ve +4 Db Kanal Çıkış Gücüyle Benzerlerinden Ayrılıyor.

Yüksek Çözünürlükte Ses Ve Gelişmiş Filtreler

Zoom F8 Üzerinde Bulunan Gelişmiş Devre Ve Frekans Düzenleyiciler Sayesinde Aşırı Yükleme Problemi Olmadan 24-Bit/192 Khz Çözünürlükte Kayıtlar Yapabilirsiniz. Ayrıca Devre Ve Frekans Düzenleme Özelliğini Simultane Olarak 8 Kanala Ayrı Ayrı Uygulayabilirsiniz.

Yüksek Senkronizasyon

Zoom F8 İle Ses Ve Görüntü Senkronizasyonlarında Yaşadığınız Sorunları Tamamen Unutabilirsiniz. Temperature Compensated Crystal Oscillator (Tcxo) Teknolojisi Sayesinde 0.2 Ppm Kesinlikte Problemsiz Senkronlar Yapmak Artık Çok Daha Kolay!

Kompakt Ve Hafif!

F8 Sadece Yüksek Malzeme Kalitesi Sunmakla Kalmıyor, Ayrıca Bugüne Kadar Üretilmiş En Hafif 8 Kanallı Xlr Preamfili Saha Kayıt Cihazı Olma Özelliğini Taşıyor. 2.1 Pound (0,95 Kg) Ağırlığı Ve Alüminyum Kasa Tasarımı İle Dayanıklı Ve Uzun Ömürlü.

Ekran

Sahada Ses Kaydı Yapan Profesyoneller Çoğunlukla Tozlu Ve Görüş Mesafesi Sınırlı Alanlarda Çalışırlar. Saha Kayıtlarınızda Tüm Ayarlarınızı Kolayca Görebileceğiniz 2.4 İnçlik Renkli Lcd Ekran En İyi Performansı Sunmak İçin Ayarlanabilir Parlaklık Ve Monokrom Görüntü Seçenekleriyle Donatıldı. F8 Saha Ses Kayıt Cihaz Alacakaranlıktan Tutun Direk Güneş Işığına Maruz Ortamlara Kadar Her Yerde Rahatça Kullanabilmeniz İçin Tasarlandı.


Dosya Formatları, Çözünürlük Ve Sampling Oranları

Bwf Uyumlu Wav Formatında 16 Veya 24-Bit Çözünürlükte Ses Kaydı Yapabilen F8 Saha Ses Kayıt Cihazı 192 Khz Oranına Kadar Her Türlü Standart Sampling Kaydı Destekliyor. Mp3 Formatındaki Kayıtlarınızda İse 128, 192 Veya 320 Kbps Kayıt Seçenekleri Elinizin Altında.

Özellikler

Zoom F8 Saha Ses Kayıt Cihazı İle Sorunsuz Ve Keyifli Kayıtlar İçin Sunulan Bazı Özellikler İse:

  Phantom Power (+24V/+48V) Fonksiyonu Her Kanal İçin Ayrı Ayrı Kullanılabilir. Tüm Zoom Marka Harici Mikrofonlar İle Mükemmel Uyum. Simultane Olarak Stereo Ve Surround Kayıt Sağlayan 10 Track, 8 Kanal (İnput Channel) Ve Stereo Mix Track* Olanağı. Dahili Mikseri Ve Özel Olarak Tasarlanmış Kanal Girişleri İle Her Kanalın Pan, İnput/Outpu , Filtreleme Ve Limitleme Kontrollerine Kolay Erişim. Dahili Bağlantı Desteği İle Tüm Tripod Veya Kameralara Monte Edilebilme Avantajıi.

<ı>* Stereo Mix Track Kayıt Özelliği 192 Khz Sampling Oranını Desteklemez.

Ek Özellikler Her Zaman İyidir? Her Zaman.

Çift Sd Kart Üzerine Kayıt
512 Gb?A Kadar İki Sd/Sdhc/Sdxc Kart Üzerine Simultane Kayıt Seçeneği İle Eşzamanlı Olarak Kayıt Alırken Aynı Zamanda Yedekleme Veya Farklı Formatta Kayıt Aktarımı Yapabilirsiniz (Örneğin, 8 Kanal Üzerinden Yaptığınız Kaydınızı Bir Kart Üzerine Kaydederken Diğer Karta Da Stereo Mix Kaydınızı Gönderebilirsiniz).

Üç Farklı Güç Ünitesi
4-Pin Hirose Güç Bağlantı Bankası Sayesinde Harici Olarak 9-16 Volt Dc Bataryalar Kullanarak Kayıt Yapabilirsiniz. Ayrıca 8 Adet Aa Pil İle De Çalışabilen F8 İsteğe Bağlı Olarak Kullanıcı Tarafından Belirlenen Voltaj Seviyeleri İle Kayıt Sırasında Dahi Pil Desteğinden Dc Bataryaya Veya 12 Volt Ac Adaptör Seçeneğine Çevrilerek Çalıştırılabilir.

Dosya Koruma
Tüm Ses Dosyalarınız Kayıtlarınız Sırasında Periyodik Olarak Kaydedilir. Bu Sayede Kayıt Sırasında Yaşanması Muhtemel Olan Elektrik Kesintisi Veya Sd Kartın Yuvasından Çıkarılması Gibi Durumlara Karşı Ekstra Bir Koruma Ve Yedeklemeye Sahip Olursunuz.

Çift-Kanal Kayıt
F8 Çift-Kanal Kayıt Modu 1,2,3 Ve 4 Numaralı Girişler Üzerinde Bulunan Bağımsız Limitleme, , Phase İnversion, Ve High-Pass Filtreleme Gibi Seçenekleri Sayesinde Kaliteli Ve Yüksek Çözünürlükte Kayıt Şansı Sunar.

Ön-Kayıt
Ön Kayıt Seçeneği İle Kaydınıza Başlamadan (Record Tuşuna Basmadan) Önceki 6 Saniyelik Süreyi Kaydetmeniz Mümkündür.

Çok Kapsamli Monitör Kulaklık Desteği
Özellikle Sahadayken Kayıtlarınızı Anlık Olarak Kontrol Etmek Sağlıklı Bir Kayıt İçin Çok Önemlidir. F8 Üzerinde Bulunan Kolay Ara Yüz Sayesinde Tek Ekran Üzerinden Bir Ya Da Daha Fazla Kaydınızı Dinleyebilirsiniz.

Ses Sinyallerini Bağımsız Olarak Sağ Veya Sol Kulaklığa Verebilir Ve Kayıtlarınızı Stereo Veya Mono Olarak Dinleyebilirsiniz. Hatta Kulaklığınıza Özel Olarak Ton Atayabilir, Düşük Pil Seviyesi, Kayıt Başlatma/Durdurma Ve Diğer Kayıt Uyarılarını Anlık Takip Edebilirsiniz. Ayrıca F8 Üzerinde Dahili Olarak Bulunan 100 Mw Kulaklık Amfisi Sayesinden Gürültülü Ortamlarda Bile Kayıtlarınızı Rahatça Dinleyebilirsiniz.

Sahada Tek!

Kablosuz Bluetooth Bağlantıya Sahip Olarak Üretilen İlk Saha Kayıt Cihazı Olan Zoom F8 Tarafından Sunulan Tüm Avantajları Zoom F8 Control Aplikasyonunu Apple Store Üzerinden Ios Uyumlu Cihazlara (İphone, İpad, Veya İpod Touch / 5Th Gen) İndirerek Kullanabilirsiniz. Uygulama İle Kullanabileceğiniz Fonksiyonlar İse:

- Play,

- Stop,

- Fast-Forward

- Rewind

- Mikser Pan / Fader Level

- Input Level

- Current Time Code,

- Pil Durumu.

- Dosya İsmi Değiştirme,

- Metadata Girişi,

- Tarih Ve Saat Ayarı,

Donanım

Girişler
Neutrik Xlr/Trs Bağlantıya Sahip 8 Farklı Giriş (İnput) Ve Her Giriş İçin Özel Atanmış Gain Kontrolü, 6-Segment Led Seviye Göstergesi, ??Record Ready?? Ve Pfl Anahtarı Bulunan Zoom F8 Günümüze Kadar Üretilmiş En Kapsamlı Saha Kayıt Cihazıdır. Harici Mikrofonların Kullanımı İçin Tasarlanmış Ve Arka Panel Üzerinde Bulunan 10-Pin Girişi Sayesinde Ayrıca Uzaktan Kontrol Sağlamak Mümkün.

Çıkışlar
¼"""" Kulaklık Çıkışına Özel Olarak Atanmış Volume Kontrolüne Ek Olarak, F8 Üzerinde Harici Mikser Ve Veri İşleme Cihazları İçin İki Ana Çıkış (Ta3 Mini-Xlr Jacks) Ve Kamera Bağlantısı İçin İki Yardımcı Çıkış (Sub Outs) Olmak Üzere 4 Çıkış Daha Bulunmaktadır (?"""" Stereo Mini-Jack).

Zaman Kodu Ve Usb
F8 Saha Ses Kayıt Cihazı Bnc Bağlantılar Dahilinde Geçerli Olan Zaman Kodu Olarak I/O Kodlamasını Kullanır. Ayrıca Usb Bağlantısı Üzerinden Firmware Güncellemeleri Ve Dosya Transferi Olanakları İle F8 Cihazınızı 8 Giriş/4 Çıkışa Sahip Olan 96 Khz Kalitesinde Bir Usb Ses Kartı Olarak Da Kullanabilirsiniz.

Yazılım

Kullanıcı Dostu Kolay Bir Menüye Sahip Olan F8 Aynı Zamanda Basit Bir Dosyalama Sistemine Sahip. Bwf Ve İxml Formatlarında Kapsamlı Metadata Dosyalama İşlemini F8 Paneli Üzerinden Veya Mobil Cihazlarınızdan Zoom F8 Control Uygulamasını Kullanarak Gerçekleştirebilirsiniz.

Dahili (Onboard) Mikser
F8 Saha Ses Kayıt Cihazı Üzerindeki Dahili Mikser İle Girişlerden Gelen Değişken Sinyallerin Tümünü İstediğiniz Çıkışlara Yönlendirmek Mümkün. Her Kanala Ayrı Ayrı Uygulanabilen Dahili Filtreleme Ve Limitleme Seçeneklerine Ek Olarak Rüzgar Ve Diğer Sesleri Minimuma İndiren ??High-Pass?? Filtreleme Sayesinde Benzersiz Kalitede Kayıtlar Yapabilirsiniz.

Tüm Özellikler

  8-Kanal/10 Track Saha Ses Kaydı / Mikser 8 Farklı Giriş (İnput) / Neutrik Xlr/Trs Kompakt Ve Hafif Alüminyum Gövde (2,1 Pound / 0,95 Kg ? Bataryalar Takılı Olmadığında) 75 Db Seviyesini Destekleyen Yüksek Kalitede Mikrofon Preamfisi (-127 Dbu Eın Ve +4 Db) 24-Bit/192 Khz Kayıt (96 Khz, 88.2 Khz, 48 Khz, 44.1 Khz Dahildir), Ve 47.952 Khz/48.048 Khz Aralığında Hd Video Uyumluluğu; 16-/24-Bit Çözünürlük I/O Üzerinden Yüksek Kesinlikte Zaman Kodlaması (0.2 Ppm) Ve Standart Bnc Bağlantılar; Jam Sync İle Dropframe/Non-Drop Fonksiyonları. Üç Farklı Güç Desteği Seçeneği: 8X Aa Pil, Hirose Bağlantısı İle Harici Dc Batarya Ve 12V Ac Adaptör (Aa Piller Ve Dc Batarya Paketi İçeriğe Dahil Değildir) Kullanıcı Tarafından Belirlenen Voltaj Seviyeleri Dahilinde Otomatik Güç Kaynağı Değiştirme (8 X Aa Pil / Dc Batarya / Ac Adaptör) Özel Atanmış Gain Tuşu, 6-Segment Led Seviye Ölçeri, Ve Her Kanal İçin Pfl/Solo Seçim Opsiyonu Her Giriş İçin Ayrı Phantom Power Desteği (+48V/+24V) Giriş Ve Çıkış İçin Gelişmiş Dahili Limitleyiciler High Pass Filter, Phase İnvert, And Mid-Side Dekoder Her Kanal İçin 30 Milisaniyeye Kadar Seçeneği / Her Çıkış İçin 10 Katmana Kadardır. Tüm Zoom Harici Mikrofonlar İle Kusursuz Uyum Ve Opsiyonel Uzatma Kablosu İle Uzaktan Kumanda İmkânı Çift Mini-Xlr (Ta3) Balanslı Ana Çıkışlar Ve ?"""" Stereo Mini-Jack Yardımcı Çıkış Özel Atanmış Kulaklık Çıkışı (100 Mw) Monokrom Özellikli, 2.4"""" Renkli Ve Arka Aydınlatmalı Lcd Ekran Trim Ayarları İçin Özel Atanmış Pfl Ekranı Çift Sd/Sdhc/Sdxc Hafıza Kartı Yuvası, (Her Biri 512 Gb? A Kadar) Bwf-Uyumlu Wav Veya Mp3 Formatında Ses Kaydı Kapsamlı Metadata Desteği (Bwf Ve İxml); Giriş Tamanı, Tarih, Proje Adı, Sahne Numarası Vb. Dahili Tripod Bağlantı Aparatı; Kamera Bağlantı Aparatı Da İçeriğe Dahildir. 8-Giriş/4-Çıkış Üzerinden Usb Ses Kartı Özelliği (96 Khz)

  Aksesuarlar

  Kutu İçeriği

   Kamera Bağlantı Aparatı Zoom Ad-19 12V Ac Adaptör Kullanım Kılavuzu Ta3 / Xlr Kablosu X2 Cubase Le And Wavelab Le Download Codes

  Opsiyonel F8 Aksesuarları

   Pcf-8 Taşıma Çantası Bcf-8 Batarya Çantası Ecm-3 Uzatma Kablosu Xyh-5 X/Y Mikrofon Kapsülü Xyh-6 X/Y Mikroon Kapsülü Msh-6 Mid-Side Mikrofon Kapsülü Sgh-6 Shotgun Mikrofon Kapsülü Ssh-6 Stereo Shotgun Mikrofon Kapsülü Exh-6 Dual Xlr/Trs Giriş (İnput) Kapsülü

  "" "
Diğer Özellikler
Stok Kodu7546433
MarkaZoom
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
4515260015320
 • Hocapaşa mah. Muradiye cad. no: 9/107 Fatih / İstanbul
 • 0212 - 526 87 43 
  7/24 Teknik destek
 • info@fotofix.com
  Tüm öneri ve şikayetleriniz için
 • BİZİ TAKİP EDİN!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve
kampanyalardan haberdar olun

ÖDEME YÖNTEMLERİ

Copyright © 2019 fotofix - platinmarket eticaret sistemi ile yapılmıştır

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.