Zhiyun Crane 3S Gimbal

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
Görsel 7
Görsel 8
PlatinPuan : 10.868.646
Fiyat:
13.500,00 TL
2.419,88 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
Zhiyun Crane 3S Gimbal

  
Hangi Kamera ve Fotoğraf Makineleri ile Uyumlu TIKLAYINIZ

6,5 kg Taşıma Kapasitesi,  Zoom and Focus Wheel
Yeniden Tasarlanan Sökülebilir SmartSling Kolu
Güncellenmiş Eksen Kilitleme Sistemi
ViaTouch 2.0 Uzaktan Hareket Kontrolü
 
Zhiyun Crane 3S Handheld Stabilizer fiyatı ve özellikleri inceleme
 
Yoğun kovalamalı çekimden stüdyo filme kadar, farklı çekim ortamı türleri, çekim ekipmanının hem yüksek kapasitesini hem de esnekliğini gerektirir. Film yapımcıları göz önünde bulundurularak, ZHIYUN, Crane serisinin katı ve öngörülemeyen çekim ortamına uyum sağlamak için daha iyi olabileceğini hissetti. Şimdi, geniş motorlar ve daha geniş uygulama ve sezgisel kontrol amaçlayan yepyeni modüler tasarım ile yenilik mirasına dayanan yeni CRANE 3S'yi tanıtıyoruz.
 
 Zhiyun Crane 3S Handheld Stabilizer fiyatı
Daha İddialı Kamera Kurulumları İçin Yeniden Yapılandırıldı
Bu sadece bir yükseltme değil yeniden yapılanmadır. CRANE 3S, Maximum kapasiteye izin veren yepyeni SUPER motorlarla üretilmiştir. Çok çeşitli kamera ayarları için 6,5 kg taşıma kapasitesi.
 
 
Uzatılabilir Kol. Daha fazla esneklik
Daha geniş uyumluluk hedeftir, ancak esneklik sağlanır. Daha büyük sinema kamera kombinasyonları için, kullanıcılar daha fazla alan için rulo eksenine bir genişletme modülü takabilirken, daha küçük DSLR kombinasyonları için daha fazla taşınabilirlik için genişletme modülü çıkarılabilir.
Modüler tasarım. Çok Yönlü Çekim
CRANE 3S'de, tutamak iki seçenekle sökülebilir: TransMount EasySling Handle ve TransMount SmartSling Handle. EasySling kolunu daha rahat ve dik çalışma için daha iyi konfor sağlamak üzere tutacağı genişletebilir veya sezgisel bir kontrol paneli ve OLED ekranlı SmartSling kolunu, doğrudan kamera ve gimbal parametre ayarı için monte etmeyi veya bunları bir araya getirmeyi seçebilirsiniz!
 
* TransMount SmartSling Kolunun kontrol özellikleri farklı kameralarda değişiklik gösterebilir. Lütfen Uyumluluk Listesine bakınız.
Çapraz uyumluluk. Hayal edebilirsin
Zorlu çekim görevlerini tamamlamak için CRANE 3S, çapraz uyumluluğu sayesinde çok yönlü bir çözüm sunar. Kol modları kolayca ayrılır ve her ikisi de aksesuarları monte etmek için farklı boyutlarda çok sayıda diş deliği sağlar. Modüler tasarım, motorlu dolly, Jib, kablo kamı, Easyrig vb.Gibi CRANE 3S'de daha fazla uyumluluk sağlar.
 
Sıfır Salınım. Kahraman Güvenliği
CRANE 3S, kullanıcıların güvenebileceği en üst düzey güvenilirlik sağlar. Yeniden keşfedilen kilitleme sistemi, üç ekseni fark edilir bir şekilde sallanmadan kilitleyebilir. Modüler tasarım, seyahat veya depolama sırasında kameranın gimbalde% 100 güvenli olmasını sağlamak için çift kilitlerle entegre edilmiştir.
 Zhiyun Crane 3S Handheld Stabilizer özellikleri
PowerPlus Tarafından Desteklenen Sürekli Çalışma Süresi
Pil takmanın yanı sıra CRANE 3S, doğrudan şarj için 25,2 V'a kadar girişi destekleyen bir DC-IN bağlantı noktası sunar. Yeni heyecan verici TransMount PowerPlus Pil Paketi, sabit yoğun hareketlere uyum sağlamak için gimbalinize daha fazla güç vererek ve cihazlarınız için kompakt ancak hızlı şarj eden bir güç bankası olarak hizmet veren 6 * 18650 pilleri barındırabilir.
 
Takılı pillerle CRANE 3S 12 saate kadar çalışabilir. Yalnızca TransMount PowerPlus Pil Paketi ile çalışan CRANE 3S, 18 saate kadar çalışabilir. Bu rakamlar laboratuvarda hala yapılan testlerden sonuçlanmaktadır. 3 kg'ın üzerindeki kamera kombinasyonları için, PowerPlus Pil Paketi ile kullanmanızı öneririz.
 
Olağanüstü Hız. Ciddi Pürüzsüz
Çeşitli çekim ortamlarında güçlü özellikleri kolaylaştırmak için CRANE 3S, olağanüstü tepki hızı ve yumuşaklığı sağlayan yeni bir algoritma sistemi tarafından yönlendirilir. Hızlı aksiyon çekimlerinde CRANE 3S, yüksek rüzgarlara ve G kuvvetlerine taviz vermeden dayanabilir.
Doğru Hesaplanmış 55 °: Daha Geniş Görüş
Düzgün 55 ° eğimli rulo ekseni, engellenmemiş görünüm için tasarlanmıştır ve büyük sinema kamera kombinasyonlarını monte etmek için yeterli alan sağlar.
Geliştirilmiş Zoom ve Odak Sistemi
Sinematografinin ihtiyaçlarını karşılamak için, yakınlaştırma ve odaklama sistemine daha büyük lens destekleri eklenir. Odak çarkı, bir odak aralığını işaretlemek için bir beyaz tahta ile donatılmıştır. Yakınlaştırma SmartSling Handle aracılığıyla senkronize olarak gerçekleştirilebilir.
 (* Yakınlaştırma, CRANE 3S-E paketine dahil olmayan TransMount SmartSling Koluyla gerçekleştirilir
 
CRANE 3S X TransMount Image Transmission System
Synchronized Teamwork

Üçlü Kontrol, İsteğinize Göre Film
ZHIYUN tüm film yapımcılarının ihtiyaçlarını önemsiyor. ZHIYUN gimbals ve TransMount Görüntü İletim Sistemi ile, film yapımcılarının film ekibinde veya solo olarak çalışması için üç kontrol seçeneği vardır: gimbalden, akıllı telefondan veya hareket sensörü denetleyicisinden kontrol.

Zhiyun Crane 3S video çekimi 
ViaTouch 2.0
ViaTouch 2.0, sabitleyici, kameranız ve izleme cihazlarınız arasındaki iletişim boşluğunu özel bir telefon uygulamasıyla köprülerek çeşitli kamera ve gimbal parametrelerini sezgisel olarak mükemmel sinerji ile ayarlamanızı sağlar. (* Özelliğin kullanılabilmesi için ZY Play APP ve TransMount Görüntü İletim Transmitteri gereklidir.)
 
Her Zaman Odaklanın
TransMount Görüntü İletim Sistemi telefon uygulaması veya uzaktan kumanda ile zoom / odak kontrolünü destekler. Optimum deneyim için zoom / odak kontrolünün hassasiyetini kendi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.
 
SyncMotion: Görselleştirilmiş Kontrol
Endüstride ilk kez görselleştirilmiş bir uzaktan hareket kontrol sistemi tanıtıldı - ViaTouch 2.0. Film yapımcıları, çekimleri akıllı telefonlar veya monitörler aracılığıyla izlerken gimbalin hareketini kontrol edebilecek.

Timelapse Master
Gimbal'ın Timelapse özelliği TransMount Görüntü Aktarım Sistemi ile geliştirildi. Şimdi, sadece çekimleri uzaktan izlemekle kalmaz, aynı zamanda uygulamadan çıktıktan sonra çekime devam edebilirsiniz.
 

 
 
   
Çalışma Gerilimi Maks. .2 25,2 v
  Standart ? 11.1 v
  Min. 9,8 v
   
Çıkış Gerilimi Standart ? 5 v
   
Çalışma Sıcaklığı Maks. ? 45 ° C
  Standart ? 25 ° C
  Min. 10 -10 ° C
   
Pil Çalışma Zamanı Standart ? 12 saat
   
Şarj süresi Standart ? 4 saat
   
stabilizatör  
   
Hareket Halinde Sapma Sonrası ? Maks ? ± 0.3 °
  Standart ? ± 0.1 °
  Min ? ± 0.05 °
   
Statik Durumda Sapma Sonrası ? Maks ? ± 0.04 °
  Min ? ± 0.01 °
   
Eğim Mekanik Aralığı ? Standart ? 360 °
   
Rulo Mekanik Aralığı ? Maks. ? 75 °
  Standart ? 330 °
  Min. 25 -255 °
   
Pan ekseni hareket açısı aralığı: Standart ? 360 °
  Sınırsız dönüş
   
Geçerli Yük ? Maks. 00 6500 g
  Min. G 600 g

Zhiyun-Tech 
Zhiyun markasındaki diğer ürünler
Diğer Özellikler
Stok Koduc7896589
MarkaZhiyun
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

SATIŞ KANALLARIMIZ

Diğer pazar yerlerindeki satış kanallarımız

  • Hocapaşa mah. Muradiye cad. no: 9/107 Fatih / İstanbul
  • 0212 - 526 87 43 
    7/24 Teknik destek
  • info@fotofix.com
    Tüm öneri ve şikayetleriniz için
  • BİZİ TAKİP EDİN!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve
kampanyalardan haberdar olun

ÖDEME YÖNTEMLERİ


PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.