Sony A7 III 28-70mm

Sony A7 III 28-70mm
Sony A7 III 28-70mm
Sony A7 III 28-70mm
Sony A7 III 28-70mm
Sony A7 III 28-70mm
Sony A7 III 28-70mm
Sony A7 III 28-70mm
Sony A7 III 28-70mm
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
Görsel 7
Görsel 8
PlatinPuan : 22.401.000
Fiyat:
27.824,40 TL
27824.40 www.fotofix.com.tr
4.987,52 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
1
Sınırlı Sayıda
Sony çeşitli çalışma koşullarında hem fotoğraf hem de video uygulamaları için uygun çok yönlü bir kameradır. Gelişmiş hız ve düşük ışık performansı için rafine edilmiş tam kare 24,2 MP Exmor R BSI CMOS sensör ve BIONZ X görüntü işlemci çifti etkileyici bir 10 fps sürekli çekim hızı ve geniş, daha hızlı, daha güvenilir nesne takibi için gelişmiş otomatik odaklama performansı sağlar. çerçeve kapsamı. Bu güncellenmiş Hızlı Hibrit AF Sistemi, çeşitli aydınlatma koşullarında odağın daha hızlı elde edilmesi için 693 aşama algılama noktası ve 425 kontrast algılama alanının bir kombinasyonunu kullanır ve ayrıca konulara daha etkili bir şekilde odaklanmayı sürdürür. Hız ve AF'ye ek olarak, işleme iyileştirmeleri ayrıca ISO 100-51200 hassasiyet aralığı boyunca daha fazla görüntü netliği ve daha az gürültü elde etmeye yardımcı olur, ISO 50-204800'e genişletilebilir. Harelenme ve örtüşmeyi en aza indirmek için tam çerçeve sensörün tam genişliğiyle UHD 4K video kaydederken gelişmiş kalite için video kayıt yetenekleri de genişletilmiştir. Ek olarak, hem hareketsiz görüntülerden hem de video işleminden yararlanan a7 III, 5 eksenli SteadyShot INSIDE sensör kaydırmalı görüntü sabitleme kullanır; bu, artık kamera sarsıntısının görünümünü 5 durağa kadar en aza indirgemek için etkilidir.
 
Yalnızca görüntüleme sistemindeki güncellemelerin ötesinde, a7 III'ün gövde tasarımı, yüksek ve alçak açılardan çalışmayı daha iyi desteklemek için eğilebilir bir tasarıma sahip arka 3.0 "922k noktalı dokunmatik ekran LCD'yi içerecek şekilde revize edildi. 2,36m noktalı Tru - Bulucu OLED EVF, parlak ve net göz seviyesinde izleme için de öne çıkıyor.Daha fazla çekim esnekliği için artık çift SD bellek kartı yuvası bulunuyor ve şarj başına yaklaşık 710 çekime kadar daha büyük bir NP-FZ100 pil de kullanılıyor. Kameranın zorlu koşullarda kullanımına uygun olan magnezyum alaşımlı kasa ve hava şartlarına karşı koruma da a7 III'ü toza ve neme dayanıklı hale getirir.
 
24,2 MP Exmor R BSI CMOS Sensör ve BIONZ X Görüntü İşlemcisi
Arkadan aydınlatmalı bir tasarıma sahip olan tam kare 24,2 megapiksel Exmor R CMOS sensör, gürültüyü en aza indirirken ve hızı artırırken yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve videolar sunmak için BIONZ X görüntü işlemcisi ile birlikte çalışır. Bu sensör yapısı, ışık toplamayı iyileştirmek ve ayrıntıları geliştirmek için boşluksuz bir çip üstü lens tasarımı ve yansıma önleyici kaplama ile çalışır. Ayrıca, bakır kablo katmanı, ISO 100-51200'den daha da genişletilebilen ve ISO 50-204800'e kadar genişletilebilen, 14 bitlik, yüksek çözünürlüklü fotoğraflar oluşturmak için veri aktarım hızını önemli ölçüde artırır. Ayrıca, tam çerçeve sensörün tam genişliğini kullanarak geniş bir dinamik aralıkla dahili UHD 4K video kaydı sağlar.
 
Sensör ve işlemci kombinasyonu ayrıca, tam çözünürlükte 10 fps'ye kadar, ardışık 177 kareye kadar ve mekanik bir deklanşör veya elektronik deklanşörle çalışırken tam zamanlı AF / AE ile hızlı sürekli çekim sağlar. Canlı görüntü modunda çekim yapıyorsanız, 8 fps'ye kadar sürekli çekim hızı da mümkündür.
Hızlı Hibrit AF Sistemi
Gelişmiş bir 4D FOCUS sistemi, güvenilir ve hızlı otomatik netleme ve konu izleme performansı için 425 kontrast algılama alanı ile birlikte artık çerçevenin yaklaşık% 93'ünü kaplayan 693 aşama algılama noktasının bir kombinasyonunu kullanıyor. Bu Hızlı Hibrit AF Sistemi, artık önceki a7 modellerine kıyasla iki kat daha fazla odaklanma hızı ve daha güvenilir izleme ve ayrıca gelişmiş düşük ışıkta odaklanma sağlıyor. Faz algılama noktalarının kullanımı, tam sürekli AF / AE izleme uyumluluğuna sahip isteğe bağlı LA-EA3 veya LA-EA1 lens yuvası adaptörleri aracılığıyla A montaj lenslerinin kullanılmasını da sağlar.
 
Uygun odak sistemi ayrıca, istenen hareketli konu üzerine ayarlanan yapılandırılabilir bir çerçeve kullanımı boyunca hareketli konulara odaklanmayı sürdüren Kilitlenen AF ve Genişletme Esnek Spot dahil olmak üzere rafine doğruluk için çeşitli odaklama işlevlerine de sahiptir. Başlangıçta seçilen nokta odağı kaybetse bile hareketli konulara odaklanmayı sürdürmek için komşu netleme noktalarını kullanır. Ek olarak, Eye AF, tanınan kişilerin portrelerdeki gözlerine odaklanmak için kullanılabilir ve hem AF-S hem de AF-C modlarında kullanılabilir. Otomatik odaklama, dakika konu ayrıntılarına giderken kritik odaklanma için Odak Büyüteci işleviyle birlikte de kullanılabilir. Arka dokunmatik ekran, Dokunmatik Odak kontrolü için de kullanılabilir ve Dokunmatik Yüzey Odak Kontrolü modu, gözünüzü vizörden ayırmadan arka ekranı sezgisel olarak kullanmanızı sağlar.
5 Eksenli SteadyShot INSIDE Görüntü Sabitleme
Sağlam a7 III'te paketlenmiş, fotoğrafların ve videonun elde çekimi sırasında karşılaşılan beş farklı kamera sarsıntısını telafi eden 5 kademeli etkili 5 eksenli SteadyShot INSIDE görüntü sabitleme sistemidir. Bu, kullanıcıların kamera sarsıntısından kaynaklanan bulanıklıkla karşılaşmadan kritik görüntüleme için herhangi bir lensi, hatta uyarlanmış lensleri bile güvenle kullanmasına olanak tanır.
 
Uzun odak uzunlukları için, sistem eğim ve sapma ayarlamalarını düzeltir. Öte yandan makro ve yüksek büyütmeli görüntüler, yatay ve dikey kayma telafisinin dahil edilmesinden yararlanacaktır. Tüm çekim stilleri, rulo telafisinden yararlanacaktır. Üçüncü taraf lensler ve adaptörler veya yerleşik optik stabilizasyona sahip lensler ile kullanıldığında bile 5 sabitleme ekseninin tümü her zaman çalışacaktır.
XAVC S Formatında UHD 4K Video Kaydı
UHD 4K filmlerin dahili kaydı 30 fps'ye kadar çoklu kare hızlarında mümkündür ve 2,4x yüksek hızda örnekleme kullanmak daha fazla ayrıntı sağlar ve daha düşük hareli ve örtüşme ile daha yüksek kaliteli görüntüler için piksel gruplamadan yoksun tam piksel okuması mümkündür. Tam çerçeve 4K kayıt, tüm sensör genişliğinin tam olarak kullanılmasına izin vermek için orta ila yüksek hassasiyetlerde çalışırken gelişmiş kalite için önemli ölçüde iyileştirildi. Full HD 1080p kayıt, 120 fps'ye kadar kare hızlarında da desteklenir ve her iki çözünürlük de 4: 2: 0 örneklemeli bir MP4 sarmalayıcıda bulunan 100 Mb / s XAVC S formatını kullanır. Yüksek hızlı 120 fps kayıt, kare hızı 30p veya 24p olarak ayarlanmış 4x ve 5x ağır çekim film kaydını da mümkün kılar. Yüksek çözünürlüklü dahili kayda ek olarak,
 
Kapsamlı özelleştirilebilir renk ve gama kontrolleri sağlayan a7 III, kullanıcıların gama, siyah seviyesi, diz, renk seviyesi ve daha fazlasını ayarlamasına olanak tanır. Ayrıca kullanıcılar, daha yüksek post prodüksiyon esnekliği için video sinyaline% 1300'e kadar daha fazla dinamik aralık sığdıran son teknoloji Sony Sinema kameralarında bulunan S-Log2 Gama Eğrisini, daha sonra geleneksel REC709'u kullanabilirler. Geniş bir renk gamı ??içinde kayıt için BT.2020 renk alanı ile birlikte HLG (Hibrit Log-Gama) desteği de mevcuttur ve S-Log2'ye ek olarak, etkili bir 14 kademeli üretim için S-Log3 de mevcuttur. görüntünün gölgesinden orta ton bölgelerine artan derecelendirme kontrolü ile dinamik aralık.
Gövde Tasarımı ve Dahili Wi-Fi / Bluetooth
Bir XGA OLED Tru-Finder EVF özelliğine sahiptir ve 2,36 m nokta çözünürlüğe ve yüksek ayrıntıda parlak, net görüntüleme için 0,78x büyütmeye sahiptir. Bu vizör tasarımı aynı zamanda Odak Büyüteci modunda otomatik netlemenin kullanılmasının yanı sıra manuel netleme işleminden faydalanmak için geliştirilmiş netleme tepe noktası sağlar.
EVF'ye ek olarak, sezgisel kullanım ve odaklanma kontrolü için dokunmatik panel tasarımına sahip 3.0 "922k noktalı bir arka LCD de mevcuttur. Ekran ayrıca yüksek ve düşük açılardan çalışmanın avantajlarından yararlanmak için yukarı 107 ° ve aşağı 41 ° eğilebilir .
Magnezyum alaşımlı kasa, hafif kalırken sağlamlık, dayanıklılık ve denge sağlar. Lens yuvası, ağır lensleri daha iyi desteklemek için geliştirildi ve daha rahat bir el tutuşu için kavrama sertliği iyileştirildi.
Sert hava koşullarında güvenilir çalışma için toza ve neme direnmek için hava sızdırmazlığı kullanılmıştır.
NP-FZ100 pili kullanan a7 III, pil ömrünü artırdı ve şimdi şarj başına yaklaşık 710 çekim için derecelendirildi.
Çift SD bellek kartı yuvaları, esnek dosya kaydetme ve işlemeye izin verir ve ham ve JPEG dosyalarını bölümlemek için yapılandırılabilir veya taşma kaydı için kullanılabilir. Kart yuvalarından biri, UHS-II bellek kartlarını destekleyecek şekilde derecelendirilmiştir.
Daha hızlı, daha güvenilir tethering desteği için mikro USB bağlantı noktasına ek olarak bir USB 3.0 Type-C bağlantı noktası eklenmiştir. USB Type-C bağlantısı, bağlıyken kameranın ana güç kaynağından şarj edilmesini sağlar.
Dahili Wi-Fi, a7 III'ün görüntüleri sosyal ağlarda, e-posta yoluyla ve bulut depolama sitelerinde doğrudan çevrimiçi paylaşım için mobil cihazlara anında paylaşmasını sağlar. Fotoğraf makinesi ve uyumlu mobil cihazlar arasında tek dokunuşla bağlantıya izin veren NFC (Yakın Alan İletişimi) de desteklenmektedir; karmaşık kurulum gerekmez. Bağlandıktan sonra, bağlı mobil cihaz, canlı görüntü görüntüsünü kendi ekranında görüntüleyebilir ve kameranın deklanşörünü uzaktan kontrol edebilir.
Bluetooth bağlantısı, konum verilerinin alınmasına izin verir.
Diğer Kamera Özellikleri
Derecelendirmeler işlevi, post prodüksiyon sırasında evde daha hızlı düzenleme ve sıralama için 1-5 arasındaki yıldız değerlerini kamera içindeki görüntülere atamanıza olanak tanır.
Gelişmiş 1200 bölgeli değerlendirmeli poz ölçüm sensörü, çok segmentli, merkez ağırlıklı veya noktasal ölçüm modlarını kullanarak tutarlı ve doğru sonuçlar sağlar.
Vurgu ve Ortalama ölçüm modları, parlak noktalardan kaçınmaya yardımcı olur ve sırasıyla sabit otomatik pozlama sağlar.
Titreşim önleyici çekim, durağan görüntülerde daha tutarlı sonuçlar için titreşim efektini en aza indirmek için deklanşör eylemini otomatik olarak tanır ve zamanlar.
Resim Efekti modları: Posterleştirme (Renkli), Posterleştirme (S / B), Popüler Renk, Fotoğraf Eskitme, Kısmi Renkli (K / Y / B / Y), Yüksek Kontrastlı Monokrom, Oyuncak Kamera (Normal / Soğuk / Sıcak / Yeşil / Macenta ) ve Soft High-Key.
Yaratıcı Stil modları: Standart, Canlı, Nötr, Net, Derin, Işık, Portre, Manzara, Gün Batımı, Gece Manzarası, Sonbahar yaprakları, Siyah Beyaz, Sepya, Stil Kutusu (1-6), (Kontrast (-3 ila +3) adım), Doygunluk (-3 ila +3 adım), Keskinlik (-3 ila +3 adım).
 
Sony Alpha A7 III Aynasız Dijital Fotoğraf Makinesi (Yalnızca Gövde) Özellikleri
Görüntüleme
Lens YuvasıSony E
Kamera FormatıTam Çerçeve (1x Kırpma Faktörü)
PikselGerçek: 25,3 Megapiksel
Etkili: 24,2 Megapiksel
Maksimum Çözünürlük6000 x 4000
En Boy Oranı3: 2, 16: 9
Sensör TipiCMOS
Sensör Boyutu35,6 x 23,8 mm
Görüntü Dosyası BiçimiJPEG, Ham
Bit Derinliği14-Bit
Görüntü sabitlemeSensör Kaydırma, 5 Eksenli
Poz Kontrolü
ISO HassasiyetiOtomatik, 100 ila 51200 (Genişletilmiş: 50 ila 204800)
Deklanşör hızı1/8000 - 30 Saniye
Ampul Modu
Ölçüm YöntemiMerkez Ağırlıklı Ortalama, Vurgu Ağırlıklı, Çok Alanlı, Spot
Pozlama ModlarıDiyafram Öncelikli, Otomatik, Manuel, Program, Deklanşör Önceliği
Maruz Kalma Tazminatı-5 - +5 EV (1/3, 1/2 EV Adımları)
Ölçüm Aralığı-3 ila 20 EV
Beyaz dengesiOtomatik, Bulutlu, Renk Sıcaklığı, Özel, Gün Işığı, Flaş, Floresan (Soğuk Beyaz), Floresan (Gün Işığı), Floresan (Sıcak Beyaz), Akkor, Gölge, Sualtı
Devamlı atış89 Kareye (Raw) / 177 Kareye (JPEG)
kadar 24,2 MP'de 10 fps'ye kadar 24,2 MP'de 8 fps'ye kadar 24,2 MP'de
6 fps'ye kadar 24,2 MP'de
3 fps'ye kadar
Otomatik zamanlayıcı2/5/10 Saniyelik Gecikme
Video
Kayıt Modları23.976p
/ 25p / 29.97p'de XAVC S / H.264 UHD 4K (3840 x 2160) 100p / 119.88p'de [60 - 100 Mb / s]
Full HD (1920 x 1080) [60 - 100 Mb / s]
Tam 23.976p / 25p / 29.97p / 50p / 59.94p'de
HD (1920 x 1080) [50 Mb / s] 50p / 59.94p'de Full HD (1920 x 1080) [25 Mb / s]
Full HD (1920 x 1080) 25p / 29,97p'de [16 Mb / s]
Diğer Özellikler
Stok Kodu996587
MarkaSony
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
  • Hocapaşa mah. Muradiye cad. no: 9/107 Fatih / İstanbul
  • 0212 - 526 87 43 
    7/24 Teknik destek
  • info@fotofix.com
    Tüm öneri ve şikayetleriniz için
  • BİZİ TAKİP EDİN!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve
kampanyalardan haberdar olun

ÖDEME YÖNTEMLERİ

Copyright © 2019 fotofix - platinmarket eticaret sistemi ile yapılmıştır

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.