Sony A6600 Body

Sony A6600 Body
Sony A6600 Body
Sony A6600 Body
Sony A6600 Body
Sony A6600 Body
Sony A6600 Body
Sony A6600 Body
Sony A6600 Body
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
Görsel 7
Görsel 8
PlatinPuan : 12.255.000
Fiyat:
15.222,00 TL
15222.00 www.fotofix.com.tr
2.728,54 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda Kargo Bedava
2 Yıl Sony Türkiye Resmi Distribütörü Sony Eurasia Garantili 
 
Genel Özellikler
 
24,2 megapiksel APS-C sensörü
hafif ve kompakt
Bulanık çekim için 5 eksenli optik görüntü sabitleme
Ön uç LSI özellikli BIONZ X görüntü işlemcisi
0,02 saniye tepki süresiyle son derece hızlı otomatik odaklama
425 noktalı faz algılama otomatik odaklama, sensörün yaklaşık yüzde 84'ünü kaplar
zorlu aydınlatma koşullarında bile güvenilir otomatik odaklama performansı
Gerçek zamanlı izleme
AI tabanlı nesne tanıma
Süper 35 mm formatında piksel bölmesi olmadan piksel okumalı 4K film kaydı
çeşitli film işlevlerine sahip yüksek çözünürlüklü 4K HDR film kaydı (HLG)
Video kayıtları için göz algılamalı gerçek zamanlı otomatik odaklama
Eğilebilir 7,5 cm (3,0 inç) LCD dokunmatik ekran
1.0 cm elektronik vizör
ISO 100?32,000 (ISO 50 ila 102,400'e genişletilebilir)
Z pil sayesinde uzun pil ömrü
Magnezyum alaşımından yapılmış sağlam, toz ve sıçramaya dayanıklı yapı
 
Sony Alpha 6600 (ILCE-6600) ürün açıklaması
 
Estetik fotoğrafçılık için olağanüstü AF performansı
Sony'nin yenilikçi teknolojileri sayesinde hızlı, hassas otomatik odaklama ile geçici anları bile en küçük ayrıntısına kadar yakalayabilirsiniz . 425 AF faz algılama noktası ve AF kontrast algılama, 0,02 sn 12'lik etkileyici bir hız sağlar . Yüksek yoğunluklu AF izleme teknolojisi, kendi kendine hareket eden nesneleri izleyebilir. 425 noktalı faz algılaması için otomatik odaklama kapağı 425 noktalı kontrast algılaması için otomatik odaklama kapağı
Gerçek zamanlı izleme özelliği olan nesnelerin sürekli odaklanması
Hızlı hareket eden bir nesneyi izlerken, kameranın hareket izleyicisi gelişmiş bir nesne tanıma algoritması (AI) kullanır 13konuyu tanımak ve odağı tutmak için renk, desen (parlaklık), nesne mesafesi (derinlik) ve yüz veya göz bilgilerini dikkate alır.
 
Portreler için
göz algılamalı geliştirilmiş gerçek zamanlı AF Gerçek zamanlı göz algılamalı AF, konunuzun gözlerini algılar ve deklanşör düğmesine yarım bastığınızda otomatik olarak bunlara odaklanır. Sol veya sağ göze odaklanmayı bile seçebilirsiniz. AF-C etkinleştirildiğinde, odak yüzün bir kısmı kaplansa bile, nesne arkadan aydınlatılmış veya aşağı bakmış olsa bile odaklama devam eder.
Düşük ışıkta hassas otomatik odaklama
Fotoğraf makinesinin gelişmiş AF algoritması sayesinde, otomatik odaklama düşük ışıkta bile son derece hassas çalışır. Yüksek AF hassasiyeti, EV -218'e kadar AF-S otomatik netlemenin güvenilir olduğu anlamına gelir.
Hayvanlar için
gerçek zamanlı göz algılama özelliğine sahip AF Göz algılama özelliğine sahip gerçek zamanlı AF teknolojisi, hayvan gözlerinin 14 artık tanınması için uyarlanmıştır . Bu işlev etkinleştirilirse, hayvanların gözleri tanınır, hızlı, hassas ve otomatik olarak izlenir, böylece güzel hayvan portreleri ve vahşi yaşam resimleri çekilebilir.
AF / AE izleme
ile yüksek hızlı sürekli çekim Saniyede 11 kareye kadar sürekli çekim ile her şeyi yakalayabilirsiniz 15, Sessiz deklanşör16 veya Canlı İzleme modunu kullanırken bile saniyede 8 kareye kadar 15 mümkündür. Ekran gecikmesi en aza indirildi ve her seri çekimde 116 JPEG resim (standart) 17 çekebilirsiniz . Oynatma modunda, grup görüntüleme olasılığı da vardır.
MF ve AF modunda daha hassas netleme ayarı için netleme büyütme Netleme
özellikle hassas bir şekilde çalışmak zorundaysa, örneğin makro resimler çekerken, netlemek istediğiniz alanı ve ardından dokunmatik ekrandaki netleme noktasını veya netleme noktası seçimini son derece hassas bir şekilde büyütebilirsiniz. özelleştirmek.
Açıkça görülebilir zirve için işlevli basit manuel odaklama
Manuel odaklama kullanılırken, tepe noktası işlevi görüntü alanının en keskin şekilde odaklanan kısmını vurgular. Ekranın zirve renkleri, makro ve portre çekimleri için yüksek hassasiyetli odaklama ile odaklanan alanların görünürlüğünü artırmak için mavi (kırmızı, sarı ve beyaza ek olarak) içerecek şekilde genişletildi.
Entegre 5 eksenli optik görüntü sabitleme
Popüler tam kare kameralarımızın entegre 5 eksenli optik görüntü sabitlemesi, bu modelin APS-C sensörü için bir sabitleme birimi olarak kullanılmak üzere uyarlanmıştır. Bu sistem, elde tutulan fotoğraf ve video kayıtlarının kararlılığını artırmak için beş farklı eksen (eğim ve yatay eksenler, yatay ve dikey eksenler ve dönüş ekseni) boyunca kamera titremesini telafi eder. Yüksek hassasiyetli jiroskop sensörü, 5 adım 19 daha hızlı bir enstantane hızına karşılık gelen bir görüntü sabitleme efekti sağlar . İşlev, uzaktaki nesneleri, ayrıntılı yakın çekimleri, gece çekimlerini ve daha fazlasını yakınlaştırmanıza olanak tanır - hepsi kamera sarsıntısı nedeniyle minimum bulanıklıkla.
Yenilikçi görüntü işleme
24,2 megapiksel 20 ile APS-C biçimindeki Exmor CMOS sensör, geniş bir hassasiyet aralığı sağlar ve görüntü parazitini en aza indirir. En yeni nesil BIONZ X görüntü işlemcisi ile birlikte, mükemmel yapı reprodüksiyonu ile ultra keskin, yüksek çözünürlüklü, estetik görüntüler elde edilebilir.
Mükemmel görüntü kalitesi, düşük gürültü ve geniş ISO aralığı
Maksimum ISO standart hassasiyeti ISO 100?32.000'e yükseltildi (fotoğraflar için ISO 50?102,400'e genişletme ile). Gelişmiş görüntüleme algoritmaları, alan zenginliği ile ayrıntı zenginliği ve gürültü azaltma teknolojileri, daha gerçekçi yapılar, gölge alanlarda daha yüksek ayrıntı düzeyi ve daha doğal renkler, ten tonları ve bitki temsillerini sağlar.
XAVC S formatında yüksek bit hızına sahip 4K film kayıtları 21
Süper 35 mm formatı ve piksel bölmesiz tam piksel ekrana sahip 4K film kayıtları, 4K (QFHD) için büyük miktarlarda veri gerektiği için yaklaşık 2,4 kat fazla örnekleme 22 sağlar : 3840 x 2160). 6K çözünürlüğe sahip ölçek küçültme videoları daha fazla ayrıntıyla daha gerçekçi bir görüntü sağlar. Yüksek bit hızına sahip (4K 30p / 24p'de 100 Mbit / s'ye kadar) XAVC S21 video codec bileşeni, kullanıcı dostu bir formatta profesyonel kalitede görüntüler sağlar.
Daha iyi çekim için göz algılamalı gerçek zamanlı AF ile hassas AF takibi
Hızlı hibrit otomatik odaklama, 4K filmlerde yüksek otomatik odaklama gereksinimlerini karşılamak için yüksek hız, hassasiyet ve güçlü izleme sağlar. AF izleme hassasiyeti, sabit netleme veya hızlı yeniden odaklama için konuya bağlı olarak ayarlanabilir. Hareketli görüntüyü LC ekrana dokunarak izlemek için hareketli izleme özelliğini kullanabilirsiniz. Göz algılama özellikli gerçek zamanlı AF artık filmler için de kullanılabilir.
Zengin renk geçişleri için 14 bit RAW çıkışı
Gerçek 14 bit RAW görüntüler, güçlü bir LSI ve BIONZ X görüntü işlemcisi ile mümkündür. Yumuşak, doğal dereceleri korumak için tüm işlemler 16 bitte yapılır. Böylece, son 14 bit RAW görüntü çıkışına titreme veya işleme hataları girmez. En son yüksek hızlı ön uç LSI 16 bit görüntü işleme
Yaratıcı film seçenekleri
Aralıklı kayıt işlevi ile 24Fotoğraf makinesi, bilgisayarda zaman atlamalı bir film oluşturulabilen 1 ila 60 saniyelik sabit bir aralıkta fotoğraf çekebilir. Basit önizleme ile görüntülerin nasıl göründüğünü doğrudan farklı hızlarda kamerada görebilirsiniz. Doğrudan kameraya (60 kat kadar) ve zaman atlamalı (5 kat kadar) ağır çekimde filmleri kaydedebilirsiniz - sonradan işleme olmadan 25 . Full HD'de saniyede 120 kareye kadar kare hızına sahip kayıtlar da mümkün olduğundan, işleme sonrası yüksek kaliteli ağır çekim filmler de oluşturulabilir.
Harici mikrofon ve ses girişi ve kulaklık girişi
Harici mikrofonlar mikrofon konektörü ile bağlanabilir. Ayrıca, ayrı olarak satılan XLR adaptör kitiyle XLR bağlantıları aracılığıyla bir hat girişi kullanabilirsiniz. Bu, profesyonel düzeyde ses kayıtları için çeşitli yüksek kaliteli mikrofonların bağlanmasını sağlar. Kayıt sırasında filmlerin sesini kontrol etmek için bir kulaklık jakı da mevcuttur.
S-Gamut / S-Log kayıtları 23
S-Log kayıtları23, post-processing sırasında renk tasarımı ile daha etkileyici videolar oluşturma esnekliği sunar. S-Log3 ve S-Log2 gama eğrileri, geniş dinamik aralıkları (Rec. 709'dan% 1300 daha büyük) nedeniyle aşırı pozlanmış ışıkları ve az pozlanmış gölgeleri en aza indirir. S-Log3 gama ayarı ayrıca 14 seviye ile etkileyici pozlama enlemi sağlar.
Kolay çekim için iyi düşünülmüş fonksiyonlar
?6600, videografi iş akışlarının profesyonel düzeyde uygulanabilmesi için sıkıştırılmamış HDMI çıkışı ve kayıt kontrolü, zaman kodu (TC / UB), değişken kare hızları ve proxy kayıtları sunar. Ek olarak, film kaydının doğruluğunu artırmak için bir dizi fonksiyon mevcuttur; B. Kaplama işaretlerinin veya ızgara çizgilerinin, pozlama ölçümü için zebra çizgilerinin veya ISO otomatik çekimleri için ISO değerlerinin görüntülenmesi.
Zorlu çalışma koşulları için bile sağlam, dayanıklı yapı
Düşük titreşimli kilitleme mekanizması 200.000 sürüm için tasarlanmış ve test edilmiştir 27, Muhafaza, üst, ön ve arka kapak ve iç çerçeve hafif ama ultra güçlü bir magnezyum alaşımından yapılmıştır. Önemli düğmeler ve döner tekerlekler mühürlenmiştir. Muhafaza bileşenleri, sorunsuz bir şekilde bağlanmış, toz ve neme karşı dayanıklı çift katmanlı bir yapıdan oluşur28.
Uzun kayıt süresi
için yüksek kapasiteli Z-pil Daha uzun kayıtlar için ?6600, daha önce tam çerçeve kameralarımızın çoğunda kullanılan yüksek kapasiteli NP-FZ100 pil ile donatılmıştır 26tanıtıldı. Bununla birlikte, ön boyutlar neredeyse 6000 serisinin önceki modelleriyle aynıdır. Sadece standart bataryamızdan yaklaşık 2,2 kat daha yüksek toplam kapasiteden değil, aynı zamanda gelişmiş sap ergonomisinden de faydalanırsınız. Dört adede kadar NP-FZ100 pil için ayarlanan isteğe bağlı çoklu pil adaptörü, endişesiz uzun süreli video kayıtları sağlar.
Geliştirilmiş ergonomik tutamak
?6600'ün tutacağı 6,5 mm ile güçlendirilmiştir (önceki modele kıyasla). Alan% 15 büyütüldüğünden, tutulması ve tutulması daha kolaydır. Yerleşik malzeme daha iyi bir his vermek için optimize edilmiştir ve serbest bırakma düğmesi artık kullanımı kolaylaştırmak için farklı bir açıdadır.
AF alanının ve ISO ekran sınırının öncelikli görüntülenmesi
Yeni bir işlev, yalnızca AF alanını ayarlamak için ekranda sık kullandığınız odak alanı türlerini görüntüler. ISO ayarları ekranındaki başka bir yeni özellik yalnızca yaygın olarak kullanılan ISO aralıklarını gösterir. Bu, kayıt sırasında ayarların daha verimli ayarlanmasını sağlar. Bu işlevler, kullanıcı tanımlı bir tuşa "Odak alanını değiştir? atandığında da kullanılabilir.
Beyaz dengesi ayarlarının daha iyi kontrolü
Önceden ayarlanmış bir beyaz dengesi artık her zaman kilitlenebilir ve kilidi açılabilir, böylece birden fazla ışık kaynağıyla daha düzgün renkler elde edilir. Özel beyaz dengesi ayarı basitleştirildi. Artık yapay ışık altında çekim için bir AWB önceliği ayarlayabilirsiniz: daha sıcak tonlar için atmosfer veya daha saf beyaz için beyaz.
Kullanıcı tanımlı işlevler sayesinde daha iyi kullanılabilirlik
Toplam dört adet kullanıcı tanımlı
Diğer Özellikler
Stok KoduSN36598752
MarkaSony
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
  • Hocapaşa mah. Muradiye cad. no: 9/107 Fatih / İstanbul
  • 0212 - 526 87 43 
    7/24 Teknik destek
  • info@fotofix.com
    Tüm öneri ve şikayetleriniz için
  • BİZİ TAKİP EDİN!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve
kampanyalardan haberdar olun

ÖDEME YÖNTEMLERİ

Copyright © 2019 fotofix - platinmarket eticaret sistemi ile yapılmıştır

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.