Sony A6100 Body 4K Aynasız Fotoğraf Makinesi

Sony A6100 Body 4K Aynasız Fotoğraf Makinesi
Sony A6100 Body 4K Aynasız Fotoğraf Makinesi
Sony A6100 Body 4K Aynasız Fotoğraf Makinesi
Sony A6100 Body 4K Aynasız Fotoğraf Makinesi
Sony A6100 Body 4K Aynasız Fotoğraf Makinesi
Sony A6100 Body 4K Aynasız Fotoğraf Makinesi
Sony A6100 Body 4K Aynasız Fotoğraf Makinesi
Sony A6100 Body 4K Aynasız Fotoğraf Makinesi
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
Görsel 7
Görsel 8
PlatinPuan : 6.602.500
Fiyat:
8.201,00 TL
8201.00 www.fotofix.com.tr
1.470,03 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda
Sony A6100 Body 4K Aynasız Fotoğraf Makinesi
 
Özellikle kompakt bir tasarımda çok yönlü bir özellik sunan Sony a6100 , fotoğraflar ve video uygulamaları için çok uygun olan APS-C formatlı aynasız bir kameradır. 24.2MP CMOS sensöre ve BIONZ X işlemciye sahip, geniş bir hassasiyet aralığında ve düşük gürültülü yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekmek mümkündür. Sensör ve işlemci kombinasyonu ayrıca hareketli nesnelerle çalışmak için 11 fps'ye kadar hızlı ve sürekli çekim ile birlikte UHD 4K video kaydını da sağlar. Ayrıca hızlı çekim, Gerçek Zamanlı Eye AF ve konu izleme yeteneklerinden yararlanılması, çeşitli konu türlerine net bir şekilde odaklanılmasını sağlar.
 
Görüntüleme yeteneklerini tamamlayan a6100, net göz seviyesinde görüntüleme için 1.44m noktalı OLED elektronik vizöre sahiptir. 3.0 "921.6k noktalı dokunmatik LCD ekran da mevcuttur ve yüksek, alçak ve öne bakan açılardan çalışmaya uygun 180 ° eğilebilir bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, dahili Wi-Fi ve Bluetooth, görüntülerin kablosuz olarak paylaşılmasını sağlar bağlı bir mobil cihazdan uzaktan kamera kontrolü.
 
24.2MP Exmor CMOS Sensörü
Gözden geçirilmiş bir APS-C formatı 24.2MP Exmor CMOS sensör, düşük ışık koşullarında çalışmak için daha fazla ISO 51200'e genişletilebilecek olan ISO 100-32000'den minimum gürültü ve yüksek hassasiyetle pürüzsüz, farklı görüntü kalitesi sağlar. Sensör, hafif bakır kablolama, gelişmiş devre işleme ve ışık toplama yeteneklerini artırmak, gürültüyü azaltmak ve video kaydına yardımcı olmak için okuma hızlarını artırmak için geliştirilmiş ön uç LSI kullanan benzersiz bir tasarıma sahiptir. Sensör ve BIONZ X işlemci kombinasyonu ayrıca AF ve AE ile 11 fps'lik en iyi sürekli çekim hızına sahiptir ve geniş bir ton ve renk ölçeği için 14 bit ham dosya çıktısına izin verir.
XAVC S Formatında UHD 4K Video Kaydı
UHD 4K filmlerin dahili kaydı, 30 fps'ye kadar çoklu kare hızlarında mümkündür ve Super35mm ??kayıt alanına ve etkin 6K çözünürlüğüne bağlı olarak, aşırı örnekleme, daha fazla ayrıntı sağlar ve daha yüksek kalite için piksel boyutlandırmayı geçersiz kılan tam piksel okuması mümkündür azaltılmış moiré ve diğer adı olan görüntüler. Full HD 1080p kayıt ayrıca 120 fps'ye kadar kare hızlarında da desteklenir ve her iki çözünürlük de 4: 2: 0 örneklemeli bir MP4 ambalajında ??bulunan 100 Mbps XAVC S formatını kullanır. Yüksek hızlı, 120 fps kayıt ayrıca kare hızı 30p veya 24p olarak ayarlanmış 4x ve 5x ağır çekim film kaydı sağlar. Yüksek çözünürlüklü dahili kaydın yanı sıra, sıkıştırılmamış HDMI çıkışı ayrıca 4: 2: 2 örneklemeyle temiz 4K kayıt için isteğe bağlı bir harici kayıt cihazının kullanılmasını sağlar.
 
4K video kaydı, oynatma sırasında bir filmden kare tutup ayrı bir dosya olarak saklayarak 8MP fotoğraflar üretme olanağını da sağlar.
 
4D ODAK
Neredeyse tüm sensör alanını kaplayan güçlü bir 4D FOCUS sistemi, 0.02 saniye kadar kısa bir sürede hassas netleme için 425 çip üzerinde faz algılama noktası ve 425 kontrast algılama alanı içerir. Bu hibrit AF sisteminden odaklanma noktalarının yoğunluğu, çeşitli ışıklandırma koşullarında hareketli nesneleri izlemekte usta olan Yüksek Yoğunluklu İzleme AF Teknolojisini de sağlar. Gerçek Zamanlı Göz AF, odağın tanınan kişilerin gözlerine portreler (insanlar veya hayvanlar) için odaklanmak için kullanılabilir ve hem AF-S hem de AF-C modlarında kullanılabilir. Faz algılama noktalarının kullanımı, isteğe bağlı LA-EA3 veya LA-EA1 lens montaj adaptörleriyle tam AF uyumluluğu ile A montaj lenslerinin kullanılmasını sağlar.
 
Apt 4D FOCUS sistemi ayrıca, istenen hareketli nesne üzerinde ayarlanan yapılandırılabilir bir çerçevenin kullanımı boyunca hareketli nesnelere odaklanmayı koruyan AF-Kilitleme dahil olmak üzere, hassas doğruluk için çeşitli odaklama işlevlerine de sahiptir. başlangıçta seçilen nokta odağı kaybederse bile hareketli nesnelere odağı korumak için komşu odak noktalarını kullanır. Otomatik netleme ayrıca, dakikadaki konu ayrıntılarında arama yaparken kritik netleme için Odak Büyütücü işlevi ile birlikte de kullanılabilir.
 
Otomatik netlemeye ek olarak, a6100, keskin netleme elde etmenin daha objektif bir yolu için keskin kontrast kenarları vurgulanarak manuel netleme kontrolü elde etmek için bir Peaking MF işlevi de sunar.
 
Gövde Tasarımı ve Dahili Wi-Fi
SVGA Tru-Finder 1.44m noktalı OLED elektronik vizör, göz seviyesi izleme için parlak, yüksek çözünürlüklü bir araç sunar.
3,0 "921,6k-nokta LCD dokunmatik ekran, yüksek ve düşük açılardan çalışmaya uyacak şekilde 180 ° yukarı veya 74 ° aşağı eğilebilir. Ekranda, gündüz koşullarında kullanımı desteklemek için artan parlaklık için RGBW piksel yapısına sahip White Magic teknolojisi de bulunur.
Dokunmatik ekran tasarımı, anında odak noktası seçimi için Dokunmatik Odak kontrolüne erişimin yanı sıra vizöre bakarken ekranda net ve sezgisel bir odak noktası seçmenizi sağlayan bir Dokunmatik Yüzey işlevine de sahiptir.
Entegre 3.5mm mikrofon bağlantı noktaları, video kaydı sırasında ses üzerinde daha fazla kontrol sağlar.
Dahili NP-FW50 şarj edilebilir lityum-iyon, LCD ekranla çalışırken şarj başına yaklaşık 420 çekim için derecelendirilmiştir.
Pile ek olarak a6100, bir USB bağlantısıyla bir bilgisayara veya mobil pili de çalıştırabilir. Bu bağlantı aynı zamanda pili şarj etmek için de kullanılabilir.
Yerleşik Wi-Fi, a6100'ün çevrimiçi olarak sosyal ağlara, e-posta yoluyla ve bulut depolama sitelerine doğrudan paylaşım için görüntüleri mobil cihazlara anında paylaşmasını sağlar. Kamera ve uyumlu mobil cihazlar arasında tek dokunuşla bağlantı sağlayan NFC (Yakın Alan İletişimi) de desteklenir; karmaşık bir kurulum gerekmez. Bağlandıktan sonra, bağlı mobil cihaz ayrıca ekranda canlı görüntü görüntüsü gösterebilir ve kameranın deklanşörünü uzaktan kontrol edebilir.
Bluetooth bağlantısı, konum verilerinin alınmasını sağlar.
 
ÖZELLİKLER VE TEKNİK NİTELİKLER
Siz daha yaratıcı alanlara rahatça odaklanabilin diye ?6100, olağanüstü AF hızı ve performansının yanı sıra istikrarlı nesne takibiyle fotoğrafçılığın mekaniklerini ustalıkla halleder. Zor ortamlarda dahi etkileyici fotoğraflar ve yüksek çözünürlüklü 4K videolar için saliselik aksiyonu yakalar ve muhteşem görüntüler sunar7.
 •  

  Hızlı 0,02 sn3 AF, 425 aşama algılamalı AF noktası ile

 •  

  Yüksek çözünürlüklü 4K video kaydı7

 •  

  24,2 megapiksel10 Exmor CMOS sensör

 •  

  Gerçek Zamanlı Takip, Gerçek Zamanlı Eye AF, Hayvanlar için Gerçek Zamanlı Eye AF2

 •  

  Daha kolay özçekimler ve yüksek ve düşük açılı çekimler için 180° eğilebilir LCD dokunmatik ekran

OBJEKTİF UYUMLULUĞU
Sony E mount'lı lensler
SENSÖR TİPİ
APS-C tipi (23,5 x 15,6 mm), Exmor CMOS sensör
PİKSEL SAYISI (EFEKTİF)
Yaklaşık 24,2 megapiksel
ISO HASSASİYETİ (ÖNERİLEN POZLAMA İNDEKSİ)
Fotoğraflar: ISO 100-32000 (ISO 51200?e kadar ISO sayısı, genişletilmiş ISO aralığına ayarlanabilir), OTOMATİK (ISO 100-6400, seçilebilir alt ve üst sınır), Videolar: ISO 100-32000 eşdeğeri, OTOMATİK (ISO 100-6400, seçilebilir alt ve üst sınır)
PİL ÖMRÜ (FOTOĞRAFLAR)
Yaklaşık 380 çekim (Vizör) / Yaklaşık 420 çekim (LCD monitör) (CIPA standardı)11
VİZÖR TİPİ
1,0 cm (0,39 tipi) elektronik vizör (renkli)
MONİTÖR TÜRÜ
7,5 cm (3,0 tipi) geniş tip TFT
Diğer Özellikler
Stok Kodusn9763254
MarkaSony
Stok DurumuVar
 • Hocapaşa mah. Muradiye cad. no: 9/107 Fatih / İstanbul
 • 0212 - 526 87 43 
  7/24 Teknik destek
 • info@fotofix.com
  Tüm öneri ve şikayetleriniz için
 • BİZİ TAKİP EDİN!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve
kampanyalardan haberdar olun

ÖDEME YÖNTEMLERİ

Copyright © 2019 fotofix - platinmarket eticaret sistemi ile yapılmıştır

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.