Sony a6000 16-50 mm + 55-210 mm

Sony a6000 16-50 mm + 55-210 mm
Sony a6000 16-50 mm + 55-210 mm
Sony a6000 16-50 mm + 55-210 mm
Sony a6000 16-50 mm + 55-210 mm
Sony a6000 16-50 mm + 55-210 mm
Sony a6000 16-50 mm + 55-210 mm
Sony a6000 16-50 mm + 55-210 mm
Sony a6000 16-50 mm + 55-210 mm
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
Görsel 7
Görsel 8
PlatinPuan : 6.678.500
Fiyat:
8.295,40 TL
8295.40 www.fotofix.com.tr
1.486,95 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda Kargo Bedava
Sony Alpha a6000 Aynasız Dijital Fotoğraf Makinesi , yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve düşük ışıkta Full HD filmler üretmek için 24,3 MP APS-C boyutlu Exmor APS HD CMOS sensör ve BIONZ X görüntü işlemcisine sahip, çok yönlü ve gelişmiş aynasız bir kameradır. ISO 25600'e göre kalite ve hassasiyet. Göze çarpan görüntüleme özelliklerinin ötesinde, görüntü işlemcisi 11 fps'ye kadar sürekli çekim ve hızlı ve doğru bir şekilde odak elde etmek için hem faz hem de kontrast algılama yöntemlerini kullanan akıllı bir Hızlı Hibrit AF sistemi sunar.
 
Canlı görüntü izleme, görüntü oynatma ve menü navigasyonu için hem büyük bir arka monitör hem de ayrıntılı elektronik vizör mevcuttur. 3,0 "921k noktalı Xtra Fine LCD ekran, hem yüksek hem de düşük açılardan daha kolay kullanımı kolaylaştırmak için eğilebilir bir tasarıma sahiptir ve ayrıca parlak koşullarda daha kolay görüntüleme için WhiteMagic teknolojisini içerir. 0,39" 1,440 bin noktalı Tru-Finder OLED EVF, 100 sunar % çerçeve kapsamı ve doğal bir görüş perspektifi ve büyütme sağlamak için geliştirilmiş optik tasarım. A6000'in gövde tasarımı ayrıca, sık kullanılan kamera ayarlarına verimli ve sezgisel erişim için birkaç özelleştirilebilir düğme ve iki kontrol kadranı etrafında oluşturulmuş yapılandırılabilir bir kullanıcı arabirimi barındırır. Ek olarak, harici flaşları, sürekli ışıkları veya mikrofonları takmak için bir Çoklu Arayüz yuvası mevcuttur.
 
NFC özellikli cihazları destekleyen yerleşik Wi-Fi bağlantısı, uzaktan kamera kontrolünü ve bağlantılı mobil cihazlarla görüntü paylaşımını desteklemek için a6000'e entegre edilmiştir. Bu temel özelliklere ek olarak, donanım yazılımı sürüm 2.0 ile kullanıcılar 24, 30 ve 60 fps'de Full HD 1080p video için XAVC S formatına erişebilecekler. Bu format, kameranın 50 Mbps'lik yüksek bit hızında görüntü yakalamasına izin vererek video kalitesini önemli ölçüde artıracak, bu da daha az yapaylık için AVCHD'den daha fazla bilgi tutacaktır. Bununla birlikte, kullanıcıların 64 GB veya daha büyük kapasiteli Sınıf 10 veya daha hızlı SDXC hafıza kartları kullanmaları gerekecektir.
 
Fotoğraf makinesi gövdesine, 24-75 mm'lik 35 mm eşdeğer odak uzaklığı aralığı sağlayan geri çekilebilir bir E PZ 16-50 mm f / 3,5-5,6 OSS Lens dahildir. Bu perspektif aralığı, günlük çekimler için çok uygundur ve kamera sarsıntısının görünümünü en aza indirgemek için Optik SteadyShot görüntü sabitlemenin eklenmesiyle daha da geliştirilmiştir. Power Zoom teknolojisi, yakınlaştırma konumu üzerinde elektronik kontrol sağlar ve bir ekstra düşük dağılım öğesi ve dört asferik öğenin dahil edilmesi, yakınlaştırma aralığı boyunca renk sapmalarını azaltmanın yanı sıra yüksek genel netliğe katkıda bulunur. Ayrıca bu kit, 82,5-315 mm eşdeğer odak uzaklığı aralığını kapsayan E 55-210 mm f / 4,5-6,3 OSS Lensi içerir. Bu lens de
 
24,3 MP Exmor APS HD CMOS Sensör ve BIONZ X Görüntü İşlemcisi
24,3 MP APS-C boyutlu Exmor APS HD CMOS sensör ve BIONZ X görüntü işlemcisi, minimum gürültü ve dikkate değer düşük ışık kalitesi ve ISO 25600 hassasiyetiyle yüksek çözünürlüklü, iyi ayrıntılı görüntüler üretmek için birlikte çalışır. -Işık toplama kabiliyetini artırmak ve uçtan uca keskinlik ve kalite üretmek için geliş açısıyla eşleşen optimize merceklerle komşu pikseller arasındaki boşlukları dolduran yongalı mercek tasarımı. İşlemci ayrıca, Hızlı Hibrit AF, 11 fps'lik en yüksek sürekli çekim hızı ve çoklu kare hızlarında Full HD 1080i / p video kaydı dahil olmak üzere kamera sistemi genelinde zengin bir hız sağlamaya katkıda bulunur.
Hızlı Hibrit AF Sistemi
Hızlı Hibrit AF sistemi, 0,06 saniye kadar kısa bir sürede hassas odak elde etmek için hem 179 noktalı aşama algılama sistemi hem de 25 noktalı kontrast algılama sistemi kullanır. Bir Uzamsal Nesne Algılama algoritması kullanan bu hızlı odaklama sistemi, önce nesneyi hızlı bir şekilde odak noktasına getirmek için aşama algılamalı AF noktalarını kullanır ve ardından kesinliği sağlamak için keskinliği hassas şekilde ayarlamak için geniş AF kapsamına sahip kontrast algılamalı AF noktalarını kullanır. . Bu sistem, tek çekim modlarını desteklemenin ötesinde, sürekli yüksek modda 11 fps'ye kadar çekim yaparken AF takibi sağlar ve tam HD filmler kaydederken sorunsuz çalışır.
 
Daha fazla iyileştirme için, konuya bağlı olarak bir dizi farklı AF modu seçilebilir. Eye AF, bir konunun öğrencisine öncelik verebilen ve net bir şekilde işlenmiş portreler için odaklanma performansını buna adayabilen, ayrıntı odaklı bir odaklanma işlevidir; Kilitlenen AF, hareketli nesnelerle kullanım için özel bir odaklanma yöntemidir ve nesne görüntü çerçevesi boyunca hareket ettikçe hedef çerçeve boyutunu ayarlar; AF alanı ayarları, artırılmış doğruluk için çerçeve içindeki belirli bölgelere öncelik vermenize olanak tanır; ve AF-A (Otomatik AF), AF-S (Tek çekim AF), AF-C (Sürekli AF), DMF (Doğrudan Manuel Odak) ve Manuel Odak modları da seçilebilir.
Full HD Video Kaydı
Full HD 1080p video kaydı, yüksek kaliteli 50 Mbps XAVC S codec'te 60, 30 ve 24 fps'de desteklenir. Diğer kayıt seçenekleri arasında, 28 Mbps'de 1080p60'a kadar video kaydetme desteği ile AVCHD ve MP4 kodeklerini kullanma yeteneği bulunur. Videoları çevrimiçi paylaşırken daha fazla verimlilik için XAVC S veya AVCHD codec bileşenlerinin yanı sıra aynı anda kaydedilecek bir kopya MP4 dosyası seçebilme özelliğiyle çift video kaydı da desteklenir. Ek olarak, entegre HDMI tip D çıkışı kullanılarak hem 1080i60 hem de 1080p60 sıkıştırılmamış 8 bit 4: 2: 2 video isteğe bağlı bir harici kayıt cihazına kaydedilebilir.
 
A6000'in video özelliklerini tamamlayan yerleşik bir stereo mikrofon, tasarıma dahil edilmiştir ve XAVC S filmler için Doğrusal PCM 2 kanallı formatta, AVCHD filmler için AC-3 Dolby Digital formatında ve MPEG- 4 Web kalitesinde MP4 videolar için AAC-LC formatı.
 
Sırasıyla manuel odaklamada çalışmak ve vurgu ayrıntılarının korunmasını sağlamak için manuel odak zirvesi ve bir zebra işlevi de mevcuttur. Video kaydı için bir merkez işaretleyici, kılavuz çerçeve, en-boy işaretleyici, güvenlik bölgesi ve diğer ilgili özellikleri görüntülemek için arka LCD'de de bir işaret ayarı gösterilebilir.
Gövde Tasarımı
Kompakt ve hafif bir profil etrafında dönen a6000, hem elektronik bir vizör hem de geniş bir arka LCD monitör içerir. Tru-Finder 0.39 "1.440k noktalı OLED EVF,% 100 çerçeve kapsamı ve net kenardan kenara görüntüleme için geniş 33 ° görüntüleme açısı sağlamak için dört çift taraflı küresel olmayan öğeyi entegre eden rafine bir optik sisteme sahiptir. Elektronik vizör tasarım, çekimden önce sonlandırılmış görüntünün görünümünü simüle edebilen ve ayrıca MF Assist ve Peaking işlevi gibi odaklama yardımcılarından yararlanabilen gerçek bir canlı görüntü görüntüsü sunar. 3,0 "921k noktalı arka Xtra Fine monitör daha büyüktür. alternatif, doğru kompozisyonlar yapmak, görüntüleri gözden geçirmek ve menü sisteminde gezinmek için uygundur. Yüksek ve alçak açılardan çalışmak için yaklaşık 90 ° yukarı veya 45 ° aşağı eğilebilen eğimli bir tasarıma sahiptir. Ek olarak, WhiteMagic teknolojisi, parlak veya güneşli koşullarda kullanımı daha iyi desteklemek için ekranın genel parlaklığını artırmaya çalışır.
 
A6000'in genel işleyişini tamamlayan, bir Fn işlev düğmesi ve kullanıcı tercihlerine bağlı olarak ayarlanabilen ve 47 farklı işlevden birine atanabilen diğer yedi düğmeyi içeren özelleştirilebilir bir kullanıcı arabirimidir. Ayrıca, iki üst kadran, önemli kamera ayarlarını ustaca seçmek için sezgisel bir yol sunar. ISO 100'de 19,7 'kılavuz numarasına sahip yerleşik bir açılır flaş, zorlu aydınlatma koşullarında çalışmak için mevcuttur ve flaşlar, video ışıkları gibi ek kamera üstü aksesuarları takmak için bir Çoklu Arayüz Yuvası da mevcuttur ve mikrofonlar.
Yerleşik Wi-Fi Bağlantısı
Yerleşik Wi-Fi bağlantısı, a6000'in görüntüleri sosyal ağlarda, e-posta yoluyla ve bulut depolama sitelerinde doğrudan çevrimiçi paylaşım için mobil cihazlarla anında paylaşmasını sağlar. Fotoğraf makinesi ve uyumlu mobil cihazlar arasında tek dokunuşla bağlantıya izin veren NFC (Yakın Alan İletişimi) de desteklenmektedir; karmaşık kurulum gerekmez. Bağlandıktan sonra, bağlı mobil cihaz, canlı görüntü görüntüsünü kendi ekranında görüntüleyebilir ve kameranın deklanşörünü uzaktan kontrol edebilir.
 
Ek olarak, PlayMemories Camera Apps yerleşik Wi-Fi bağlantısıyla da desteklenir ve belirli çekim stillerine bağlı olarak kameranın özelliklerini kişiselleştirmenize olanak tanır. Portreler, ayrıntılı yakın çekimler, spor, hızlandırılmış çekim, hareketli çekim ve diğer belirli görüntü türlerine uyacak uygulamalar mevcuttur.
Uyumlu Ortam
SD, SDHC, SDXC, Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO-HG Duo, Memory Stick XC-HG Duo bellek kartları
E PZ 16-50mm f / 3.5-5.6 OSS Lensi
Dahil edilen geri çekilebilir E PZ 16-50 mm f / 3,5-5,6 OSS Lens, çok çeşitli durumlarda çalışmaya uyacak şekilde geniş açıdan portre uzunluğuna perspektifleri kapsayan, 35 mm eşdeğer 24-75 mm odak uzaklığı aralığı sağlar. Düşük ışık koşullarında ve daha fazla zoom büyütme ile çalışmak için dört adede kadar deklanşör hızı adımıyla kamera sarsıntısının görünümünü en aza indirmeye yardımcı olan Optik SteadyShot görüntü sabitleme özelliğine sahiptir. Bir ekstra düşük dağılım elemanı ve dört asferik eleman, renk sapmalarını azaltmanın yanı sıra netliği, keskinliği ve kontrastı artırmaya yardımcı olmak için optik yapıya entegre edilmiştir ve Power Zoom elektronik olarak çalıştırılan yakınlaştırma mekanizması, yakınlaştırma konumunu kontrol etmek için daha fazla verimlilik sağlar. lens.
Sony'nin siyah E 55-210mm f / 4.5-6.3 OSS Lensi, ekstra düşük dağılımlı cam, geniş bir yakınlaştırma aralığı ve alüminyum alaşımlı yapıya sahiptir. Bir APS-C kamerada, bu zoom lensin 82,5-315 mm odak uzaklığı aralığı vardır ve hem olay fotoğrafçılığı hem de portre çekimleri için uygundur. Dahili odaklama ve doğrusal motorlu AF sistemi, mekanik gürültüyü en aza indirirken duyarlı ancak sessiz odak oluşturmaya yardımcı olur. Ek olarak, Doğrudan Manuel Odaklama özelliğine sahip ayrı bir manuel odaklama halkası, AF'den manuel odaklamaya sorunsuz geçişlere izin verir.
Diğer Kamera Özellikleri
Sony E-mount lensler ve lens adaptörleri geniş bir sayı ile tanıyor uyumluluk.
Gelişmiş 1200 bölgeli değerlendirmeli poz ölçüm sensörü, çok segmentli, merkez ağırlıklı veya noktasal ölçüm modlarını kullanarak tutarlı ve doğru sonuçlar sağlar.
Otomatik Nesne Çerçeveleme , sahneyi ve içindeki nesneleri otomatik olarak analiz edebilen ve estetik açıdan hoş bir kompozisyon belirleyebilen akıllı bir çekim modudur. Sonraki görüntüler konuya göre kırpılarak, yüksek görüntü kalitesi ve keskinlik sağlamak için Yüz Algılama ve İzleme Odağı kullanan iyi dengelenmiş bir kompozisyon elde edilir.
Clear Image Zoom , herhangi bir odak uzaklığına sahip lensin erişimini etkili bir şekilde genişletmek için sahnelerin merkezini 2 kat büyütmek için kullanılabilir. Bu dijital yakınlaştırma teknolojisi, gerçekçi, yüksek kaliteli görüntüler üretmek için görüntü bozulma miktarını en aza indirmek için akıllı bir enterpolasyon işlemi kullanır.
Resim Efekti modları, daha zengin, daha estetik bir resim kalitesi için yaratıcı ayarlar uygulamanıza ve tek tek görüntülerin belirli yönlerini vurgulamanıza olanak tanır. Posterleştirme (Renkli / S & B), Popüler Renk, Fotoğraf Eskitme, Kısmi Renk (K / Y / B / Y), Yüksek Kontrastlı Monokrom, Oyuncak Kamera, Yumuşak Yüksek Ton, Yumuşak Odak, HDR Boyama, Zengin Tonlu Siyah Beyaz, Minyatür, Suluboya ve İllüstrasyon modları mevcuttur.
Fotoğraf Yaratıcılık özelliği Picture Effects hızlı erişim yanı sıra ayarlama Arkaplan Flulaştırma, Parlaklık, Renk ve canlılık için özel denetimleri sağlar. Ek olarak, bu efektler neredeyse sınırsız ayar seçenekleri için birleştirilebilir.
Süper Otomatik mod, mevcut çekim ortamını hızlı bir şekilde tanımlayabilen ve en iyi sonuçları elde etmek için önemli kamera ayarlarını ayarlayabilen akıllı otomatik bir ayardır. Bu mod ayrıca, zorlu aydınlatma koşullarının daha iyi üstesinden gelmek için görüntü birleştirme tekniklerini kullanan Otomatik HDR ve Elde Alacakaranlık modlarını kullanır.
Anti-Motion Blur , düşük ışık koşullarında temiz ve keskin görüntüler sağlamak için nesne hareketini otomatik olarak düzeltir. Bu, genel netliği sağlamak için altı ardışık kare kaydedilerek ve her görüntünün bölümlerini birleştirerek gerçekleştirilir.
Elde Alacakaranlık Modu , düşük ışık koşullarında çalışırken daha yüksek genel görüntü keskinliği elde etmek için, sırayla kaydedilen altı görüntüden ayrıntıları otomatik olarak birleştirir.
Çoklu Kare NR, ardışık görüntüleri azaltılmış bir ISO duyarlılığında kaydeder ve ardından minimum görüntü paraziti ile daha yüksek etkili hassasiyet elde etmek için bunları tek bir görüntüde birleştirir.
Dinamik Aralık Optimize Edici (DRO) , ayrıntıların gölgelerde veya açık tonlarda kaybolabileceği arkadan aydınlatmalı konular veya yüksek kontrastlı sahneler içeren görüntüleri iyileştirmek için çalışır. Bu mod otomatik olarak kontrol edilebilir veya beş ayar kullanılarak ince ayar yapılabilir.
Otomatik HDR , bir görüntünün üç ardışık karesini otomatik olarak kaydeder ve daha geniş bir orta ton aralığı ile daha fazla gölge ve vurgu detayı gerçekleştirmek için bunları tek bir karede birleştirir.
Yaratıcı Tarz ayarları, önceden belirlenmiş altı farklı stile göre kameranın görüntüleri nasıl işleyeceği üzerinde kontrol sağlar: Standart, Canlı, Portre, Manzara, Gün Batımı ve Siyah Beyaz. Bu ayarlar dahilinde, kişisel tercihlere bağlı olarak kontrast, doygunluk ve keskinlik de ayarlanabilir.
4K slayt gösterilerinin kamera içinde oluşturulması, ultra yüksek çözünürlüklü televizyonlarda zengin oynatma için mümkündür. HDTV'lere doğrudan bağlantı sağlamak için kameranın tasarımına bir HDMI bağlantı noktası da eklenmiştir.
TRILUMINOS Renk desteği, görüntüler TRILUMINOS Ekranda görüntülendiğinde zengin, doğal renkler üretmek için a6000 tarafından sağlanır.
Kullanışlı USB şarjı , birlikte verilen lityum iyon pili bir AC prizinden veya PC kaynağından USB bağlantısıyla fotoğraf makinesinde şarj etmenizi sağlar.
 
Sony A6000 Özellikleri
Görüntüleme
Lens YuvasıSony E
Kamera FormatıAPS-C (1.5x Mahsul Faktörü)
PikselGerçek: 24,7 Megapiksel
Etkili: 24,3 Megapiksel
Maksimum Çözünürlük6000 x 4000
En Boy Oranı3: 2
Sensör TipiCMOS
Sensör Boyutu23,5 x 15,6 mm
Görüntü Dosyası BiçimiJPEG, Ham
Görüntü sabitlemeYok
Poz Kontrolü
ISO HassasiyetiOtomatik, 100 - 25600
Deklanşör hızıElektronik Ön Perde Deklanşörü Film Modunda Ampul Modunda
1/4000 ila 30 Saniye
1/4000 ila 1/4 Saniye
Ölçüm YöntemiMerkez Ağırlıklı Ortalama, Çok Alanlı, Spot
Pozlama ModlarıDiyafram Öncelikli, Manuel, Programlı, Deklanşör Önceliği
Maruz Kalma Tazminatı
Diğer Özellikler
Stok Kodu36598
MarkaSony
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
  • Hocapaşa mah. Muradiye cad. no: 9/107 Fatih / İstanbul
  • 0212 - 526 87 43 
    7/24 Teknik destek
  • info@fotofix.com
    Tüm öneri ve şikayetleriniz için
  • BİZİ TAKİP EDİN!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve
kampanyalardan haberdar olun

ÖDEME YÖNTEMLERİ

Copyright © 2019 fotofix - platinmarket eticaret sistemi ile yapılmıştır

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.