Sigma 105mm f/2.8 DG DN Macro Art Lens (Sony E)

Fiyat:
27.396,06 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
Sigma 105mm F2.8 DG DN Macro Art Lens (Sony E)
 
 • Olağanüstü netlik ve hoş bokeh için tamamen yeni optik formül
 • Tam kare aynasız için gerçek boyutlu büyütme (1: 1) kısa tele makro
 • Diyafram Halkası Kilit Anahtarı ile tıklanmış ve tıklanmamış diyafram halkası
 • Makro, portre veya tam aralıklı otomatik odaklama için Odak Sınırlayıcı anahtarı
 • Sorunsuz ve doğru AF için optimize edilmiş Hipersonik Motor
 • SIGMA Art line sınıfı optik ve AF performansı
 • Toz ve Sıçramaya Dayanıklı Yapı
 • Su ve Yağ tutmaz kaplama
 • AFL Düğmesi

Performans beklentileri aşıyor

SIGMA Art serisi, klasik makro lenslere üstün bir sürüm getiriyor

Orta telefoto makro lensler, fotoğrafçılara yaratıcılığa destek ve çok yönlü bir çalışma mesafesi sağlar, bu da lensleri temel donanımlarının bir parçası olarak profesyoneller arasında favori yapar. Aynasız kameralar için Art serisinde aynasız kameralar için ilk makro lens olarak tanıtılan 105mm F2.8 DG DN MACRO | Art, mükemmel optik performansından mükemmel yapı kalitesine kadar orta telefoto bir makro lensten beklenen en yüksek performans düzeyini gövdesine sığdırıyor.

Sigma 105mm F2.8 DG DN Macro Art Lens (Sony E)

SIGMA 105mm F2.8 DG DN MACRO, çok çeşitli ayarlarda üstün olan yüksek özellikli bir makro lens olmanın ötesinde | Sanat, makro çekimler veya portreler için idealdir. Ayrıca fotoğrafçılara, bir makro merceğe özgü perspektifiyle, beklenmedik güzellik veya günlük yaşamda değerli şeyler gibi şeylere bakmanın veya bunlardan keyif almanın yeni bir yolunu yeniden keşfetme fırsatı verebilir. Bir "klasik orta telefoto makro lens" in ne olabileceğine dair beklenti veya hayal gücünün çok ötesine geçen bir performans sağlar.

 

[Ana Özellikler]

1. Orta telefoto makro lenste gereken her şey en yüksek seviyelerde elde edilmiştir

105mm F2.8 DG DN MACRO'nun en son optik tasarımı | Sanat, makro çekimde sonsuzluğa kadar çok önemli olan, aşırı yakın çekimlerden tüm çekim mesafelerinde olağanüstü netlik sağlar. Buna ek olarak, sapma düzeltmesi, kamera içi sapma düzeltmesi ile idare edilemeyen boylamasına renk sapmasına özel bir odaklanma sağlar. Üstün optik tasarım, hem hassas işleme hem de renk akması içermeyen net görüntüler üretir.

105mm F2.8 DG DN MACRO'nun odak noktalarından biri de Bokeh oldu | Büyük ölçüde orta telefoto çekiminde yer alan sanat tasarımı. Geniş çevresel ışık hacmi, güzel bokeh daireleri oluşturmaya yardımcı olurken, arka planda ve ön planda doğal bokeh etkisi, fotoğrafik ifadelere daha fazla esneklik sağlar. Ayrıca, SIGMA'nın L-Mount lenslerle kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış en yeni tele-dönüştürücü modelleri TC-1411 (1.4x) veya TC-2011 (2.0x) ile donatıldığında, fotoğrafçıların daha da yüksek makro büyütme oranlarında makro çekmelerine olanak tanır. çalışma mesafesini korumak.

Sigma 105mm F2.8 DG DN Macro Art Lens (Sony E)

105mm F2.8 DG DN MACRO | Sanat, orta telefoto bir makro lens için gereken her şeyi en üst düzeyde elde etti.

 

2. SIGMA Art line sınıfı optik ve AF performansı

SIGMA Art serisi lensler, tasarımlarında optik performansa her şeyden önce öncelik verir. Bu 105mm F2.8 DG DN MACRO için geçerlidir | Çerçevenin ortasından kenarlara kadar olağanüstü işleme performansı üreten Art. Genellikle kenarlarda meydana gelen komik sapmaları mükemmel bir şekilde ele alır. Öte yandan, geliştirilmesinin ilk aşamalarından itibaren titiz testlerle onaylanan gölgelenme ve parlamayı en aza indirme yetenekleri, arkadan aydınlatmalı koşullarda iyi performans göstermesini sağlar.

Aynasız kamera sistemlerinin iyi yaptığı bir şey olan yüz / göz algılama AF gibi en yeni işlevler için optimizasyonun yanı sıra, yüksek hassasiyetli, sessiz AF elde etmek için odak motor sisteminde güçlü bir Hiper Sonik Motor (HSM) içerir. operasyon.

Tüm bu unsurlar, SIGMA'nın tek üretim tesisi olan Aizu Fabrikasında ileri üretim teknolojisi kullanılarak hayata geçiriliyor ve 105mm F2.8 DG DN MACRO | Art, SIGMA Art serisine layık en yüksek performans seviyesidir.

 

3. Çok çeşitli işlevler ve mükemmel bir yapı kalitesi

105mm F2.8 DG DN MACRO gövdesinde | Art, makro çekim sırasında kullanışlı olan bir odak sınırlayıcı ayarına ve kullanıcıların belirli işlevleri atayabilecekleri AFL düğmesine * sahiptir. Kullanıcıların sezgisel olarak çalışmasına yardımcı olmak için tasarlanan diyafram halkası, makro çekimlerinde bazı kullanıcılar tarafından gerekmeyen tıklama sesini AÇMA veya KAPATMA ayarına sahiptir. Aynı zamanda bir halka kilit sistemi anahtarı ile birlikte gelir. Gelişmiş işlevleri, kullanıcıların çekim işlemlerini çekim stillerine göre özelleştirmelerine olanak tanır.

Lens ayrıca, her türlü çekim koşulunun üstesinden gelmek için üretilmiş, toza ve sıçramaya dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu arada halkalar ve anahtarlar, hem dayanıklılık hem de nasıl çalıştıkları ve nasıl hissettikleri açısından mükemmel bir yapı kalitesine sahiptir.

Profesyonel kullanımlar için tasarlanmış kullanıcı dostu seviyeleri, çevreye uyarlanabilirlik ve sorunsuz çalışma ile 105mm F2.8 DG DN MACRO | Sanat, fotoğrafçılar için sınırları zorlar ve onlara daha geniş yaratıcı olanaklar sunar.


 
 

ÖZELLİKLER

Lens Yapısı 12 grupta 17 eleman
Bakış açısı 23.3º
Diyafram Bıçak Sayısı 9 (Yuvarlak diyafram)
Minimum Diyafram Açıklığı F22
Minimum Odaklanma Mesafesi 29,5 cm / 11,6 inç
Filtre Boyutu (mm) 62 mm
Maksimum Büyütme 1:1
Boyutlar
(Çap x Uzunluk)
 φ74mm × 135.6mm / φ2.9in. × 5.3in.
Ağırlık 715 g / 25,2 oz.
Diğer Özellikler
Stok Kodusny 75698
MarkaSony
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2

SATIŞ KANALLARIMIZ

Diğer pazar yerlerindeki satış kanallarımız

 • Hocapaşa mah. Muradiye cad. no: 9/107 Fatih / İstanbul
 • 0212 - 526 87 43 
  7/24 Teknik destek
 • info@fotofix.com
  Tüm öneri ve şikayetleriniz için
 • BİZİ TAKİP EDİN!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve
kampanyalardan haberdar olun

ÖDEME YÖNTEMLERİ


PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.