Saramonic Blink 500 Pro B2 Kablosuz Yaka Mikrofonu

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
PlatinPuan : 2.978.013
Fiyat:
3.699,00 TL
663,05 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Saramonic Blink 500 Pro B2 Kablosuz Yaka Mikrofonu
Standart Blink 500'ün ultra kompakt ve kullanımı son derece kolay doğasını, net OLED ekranlar, mono / stereo çıkış modları,% 60 daha uzun pil ömrü ve çalışma aralığını ikiye katlama gibi üst düzey lükslerle birleştiren Saramonic Blink 500 Pro B2 gerçek kablosuz mikrofon sistemi, bütçe bilincine sahip içerik oluşturuculara, run-and-gun kameramanlarına ve mobil gazetecilere iki konuyu fotoğraf makinenize, video kameranıza, akıllı telefonunuza veya tabletinize kaydetmek için profesyonel düzeyde, her şey dahil bir çözüm sunar.

Blink 500 Pro B2, yalnızca kameralardaki ve mobil cihazlardaki yerleşik mikrofonlara kıyasla önemli ölçüde iyileştirilmiş ses kalitesi sunmakla kalmaz, aynı zamanda daha yüksek sinyal-gürültü oranı ve daha hassas entegre ile orijinal Blink 500'ün ses kalitesini yükseltir. mikrofon. Artı, Pro verici artık sese dokunmak zorunda kalmadan anında sessize alma / sessize alma işlemleri için dokunsal bir fonksiyona sahiptir ve alıcı, kayıt cihazınızla bağlantıyı kesmeden gerçek zamanlı ses izlemeye izin vermek için ayrı hat ve kulaklık çıkışlarına sahiptir.

Blink 500 Pro B2 dijital sistemi, herkes için kutudan çıkar çıkmaz çalışabilirlik sağlar; Hızlı tek tıkla eşleştirme ve dahili 8 saatlik piller sayesinde, zaman alan yapılandırma yerine içeriğinize odaklanabilirsiniz. Ekstra uzun çekimler için vericilere ve alıcıya dahili pilleri veya USB aracılığıyla güç verin. Pillerin şarj edilmesi USB aracılığıyla veya vericileri ve alıcıyı birlikte verilen hızlı şarj çantasına düşürerek yapılabilir.

Eşit derecede basit, küçük ve çok yönlü olan Blink 500 Pro B2, herhangi bir konumda mevcut ve net konuşmayı kaydetmek için gereken her şeyi sağlar. İki klipsli verici (her biri yerleşik bir mikrofon ve bir klipsli omni yaka mikrofonu), entegre klipsli ve pabuçlu bir çift kanallı alıcı, çoklu şarj ve ses kabloları, köpük ve tüylü ön camlar ve o özel şarj çantası. İster bir run-and-gun kameraman, bir içerik oluşturucu veya hevesli bir vlogger olun, Blink 500 Pro B2 kablosuz sesinizin profesyonelce hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlayabilir.

Blink 500, Blink 500 Pro'ya karşı
Bir dizi profesyonel düzeyde özellik ile Blink 500 Pro, dünyanın dört bir yanındaki güçlü kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap ediyor. Standart Blink 500 ile aynı 2,4 GHz çalışma frekansını ve küçük fizikselliği paylaşmasına rağmen, Blink 500 Pro şaşırtıcı geliştirmelerle doludur.
% 60 daha uzun pil ömrü
Çalışma aralığını ikiye katlayın
Alıcının ve vericinin aynı anda hızlı şarj edilmesi için 3 yuvalı şarj kutusu
Net, bilgilendirici OLED ekranlar
Ayrı 3,5 mm ana ve kulaklık alıcı çıkışları
Seçilebilir mono veya stereo alıcı çıkış modu
3,5 mm verici girişi mikrofon veya hat seviyesinde sinyali kabul eder
Dokunsal verici susturma işlevi
Artan sinyal-gürültü oranı
Vericinin yerleşik mikrofonu için yüksek hassasiyet
Dış mekan kullanımı için ideal olan vericiler için tüylü ön camlar
Blink 500 Pro B2'yi Paketinden Çıkarma
Her bir ultra kompakt klipsli vericiyi yerleşik mikrofon elemanıyla gerçek bir kablosuz mikrofon olarak veya birlikte verilen klipsli yaka mikrofonu ile bel tipi verici olarak kullanın.
Ultra kompakt çift kanallı alıcı, size veya kameranıza esnek bir şekilde yerleştirmek için bir ayakkabı montajına sahip entegre bir klips içerir. Bir kamera, video kamera, akıllı telefon veya tablete uygun şekilde bağlanmayı sağlamak için iki farklı ses kablosu sağlanmıştır.
Güvenilir kablosuz ses işlevselliğine anında erişmek için alıcı ve vericileri açın ve tek tıklamayla eşleştirmeyi kullanın.
Dahili pillerini rahatça şarj etmek ve OLED ekranlarında gerçek zamanlı şarj durumunu görüntülemek için alıcı ve vericileri birlikte verilen hızlı şarj çantasına bırakın.
Bağlanın, Güç Verin ve Devam Edin
Alıcı ve vericiler tek bir tıklama ile kolayca eşleştirildiğinde, Blink 500 Pro sisteminin herkes için her yerde kullanımı rahat ve kolaydır. Videografçılar, vlogger'lar, r'lar ve mobil gazeteciler Blink 500 Pro'nun güçlü çalıştırma tarzından yararlanacak.
Gelişmiş teknoloji, kesintileri önlemek için kanal değiştirme gibi karmaşık görevleri görünmez bir şekilde yerine getirir ve sizi sıkıcı manuel yapılandırma gerektirmeyen aerodinamik ve basit bir sistemle bırakır.
Kaliteli Ses
Blink 500 Pro sistemleri, size bütçeye uygun bir fiyatla kaliteli ses sunmak için 24-bit / 44.1 kHz çözünürlüğü kullanır - ses mühendisleri tarafından dünya çapında kullanılan aynı ses standardı.
Kameralardaki ve mobil cihazlardaki yerleşik mikrofonlarla karşılaştırıldığında Blink 500 Pro sistemleri, daha az gürültüyle önemli ölçüde iyileştirilmiş doğruluk ve netlik sunar.
Özneleriniz çok farklı ses seviyelerinde konuşabileceğinden, Saramonic, sinyal seviyesinin hızlı ve zahmetsizce ayarlanmasını sağlamak için Blink 500 Pro TX'i özel kazanç düğmeleriyle donattı. Sesi ayarlamak zorunda kalmadan sinyali aceleyle kesmek için dokunsal sessize alma işlevini kullanın.
Kamera ön amplifikatörlerinin genellikle gürültülü olduğunu bilen Blink 500 Pro RX'in ana 3,5 mm çıkışı, ayarlanabilir bir mikrofon seviyesinde sinyal gönderir, böylece kameranızdaki kazancı kranklamak zorunda kalmazsınız. Ayrı bir 3,5 mm kulaklık bağlantı noktasıyla Blink 500 Pro RX, hızlı monitör kontrolleri ve sorun giderme için aynı anda kulaklıkları çalıştırabilir.
Alıcı, sinyali bir vericiden cihazınızın her iki giriş kanalına (mono mod aracılığıyla) veya iki vericiden cihazınızın ayrı giriş kanallarına (stereo mod aracılığıyla) uygun şekilde beslemesine izin veren seçilebilir bir mono / stereo çıkış moduna sahiptir.
1 veya 2 Kişilik Çekimler için Mükemmel
Blink 500 Pro RX, çift kanallı bir alıcı olduğu için, her iki Blink 500 Pro TX kablosuz vericiyi aynı anda idare edebilir. Bunun ötesine geçmeniz gerekiyorsa, 36 adede kadar kablosuz mikrofonu barındırmak için aynı anda 18 Blink 500 Pro sistemini kullanabilirsiniz.
Her bir Blink 500 Pro sistemi, bir çift kanallı alıcı ve iki adede kadar verici içerebilir.
Gerçek Kablosuz Çalışma için Dahili Mikrofon
Blink 500 Pro TX, net ve doğal ses tonu yakalayan omni alma düzenine sahip dahili bir minyatür yoğunlaştırıcı mikrofona sahiptir. Vericinin ultra kompakt muhafazası sayesinde, onu giysinize takabilir, bir gömlek cebine kaydırabilir, bir podyum üzerine yerleştirebilir veya elinizde tutabilirsiniz. Standart Blink 500 TX'deki yerleşik mikrofonla karşılaştırıldığında, Pro'nun yerleşik mikrofonu, daha güçlü bir sinyal seviyesi üretmek için daha yüksek hassasiyet sunar.
Vericinin 3,5 mm girişi, mikrofon veya hat hattı sinyalini kabul edebilir, bu da onu yaka mikrofonu veya mikser veya alıcıdan gelen ses beslemesi gibi çeşitli harici kaynakları tam olarak barındırabilir hale getirir.
Yaka Mikrofonu Dahildir
Maksimum görsel takdir için Blink 500 Pro TX'i birlikte verilen yaka mikrofonu ile geleneksel bodypack vericisi olarak kullanın. Omni lav mikrofonu bir yaka veya yakaya klipsleyin, ardından vericinin 3,5 mm girişine takın; verici otomatik olarak harici mikrofona geçer, böylece giriş kaynağını seçme zahmetine girmenize gerek kalmaz.
Yaka mikrofonu, hafif rüzgar, nefesler ve klima sistemlerinin neden olduğu gürültüyü azaltan bir köpük ön cam içerir. Daha güçlü rüzgar gürültüsünün daha fazla azaltılması için, mikrofona Saramonic LM-WS gibi ayrı olarak temin edilebilen tüylü bir ön cam (diğer adıyla windjammer) takılabilir.
Kararlı ve Basit 2,4 GHz Dijital Kablosuz
Tipik analog kablosuz sistemler TV ve radyo dalgalarından kaynaklanan parazitlere duyarlı olsa da, Blink 500 Pro dijital sistemi televizyon, radyo yayınları ve UHF kablosuz mikrofon sistemlerinin ötesinde frekansları işgal eden 2,4 GHz bandında çalışarak bunu önler.
2,4 GHz spektrum dahilinde, Blink 500 Pro, 328 fite kadar görüş hattı mesafesindeki gürültü ve kesintileri azaltmak için otomatik kanal atlama özelliğine sahiptir ve standart Blink 500'ün maksimum mesafesini iki katına çıkarır. Optimum performans için, sınırlı ortamlar için Wi-Fi / 2,4 GHz trafik ve minimum fiziksel engel önerilir.
Her Yerde Hazır
Lisans verme veya frekansları seçme konusunda endişelenmeyin; Blink 500 Pro sistemi, lisans gerektirmeyen 2,4 GHz bandını kullanır, böylece dünyanın her yerine gidebilir ve güvenilir, tamamen işlevsel bir kablosuz sisteme sahip olabilirsiniz.
OLED Ekranlar
Her bir Blink 500 Pro vericisi ve alıcısı, yüksek kontrastlı 128 x 64 piksel OLED ekranla donatılmıştır ve iç ve dış mekanlarda içe aktarma ayarlarının tutarlı görünürlüğünü sağlar.
Verici Ekranı: Pil ölçer, sinyal gücü, gerçek zamanlı ses ekranı ve daha fazlası
Alıcı Ekranı: Alıcı ve iki adede kadar verici için pil ölçerler, sinyal gücü, çıkış modu ve daha fazlası
Diğer özellikler
Hafif, ultra kompakt muhafazalar
Alıcının ayakkabı montajlı yerleşik klipsi, kameranıza, kemerinize veya giysinize kolayca takılmasını sağlar
Dahili 8 saatlik lityum iyon piller, bir günde ekstra uzun atışlara veya birden çok koş ve silah gösterisine devam etmenizi sağlar
Pilin yeniden şarj edilmesi ve uzun süreli güç için alıcı ve vericilerde mikro USB bağlantısı 
Basit güç bağlantısı için şarj kutusunda USB C Tipi bağlantı noktası 
Her alıcıyla iki adede kadar verici kullanın
Aynı ortamda aynı anda 18 sisteme kadar çalıştırın
Bir kamera veya video kameraya bağlantı için altın kaplama 3,5 mm TRS kablosu içerir
Kulaklık jakı bulunan bir akıllı telefon veya tablete bağlantı için altın kaplama 3,5 mm TRS - TRRS kablosu içerir
Saramonic SR-25C35 adaptör kablosu (ayrı olarak satılır) aracılığıyla 2,5 mm mikrofon giriş jaklarıyla donatılmış Fuji kameralara bağlanın

Saramonic Blink 500 Pro Özellikleri
Sistemi
Kablosuz İletimDijital 2,4 GHz
RF Kanal Sayısı18
Dahil Edilen VericilerMikrofonlu 2 x Klipsli
ÇeşitlilikÇeşitlilik Dışı
RF Frekans Bandı2400 - 2483,5 MHz
RF Bant Genişliği83,5 MHz'e kadar
RF Kanal TaramaOtomatik tarama
Maksimum Çalışma Aralığı328 '/ 100 m (Görüş Hattı)
Kurulum Başına Maksimum Sistem18
Örnek Hızı / Çözünürlük44,1 kHz / 24-Bit
Gecikme12 ms
ŞifrelemeYok
ModülasyonGFSK
Alıcı
Form faktörüKamera Montajı / Bel Çantası / Taşınabilir
Montaj SeçenekleriKemer Klipsi, Ayakkabı Montajı (Dahil Donanımla)
Anten1 x 1/4 Dalga İç
Ses Kanallarının Sayısı2
Ses G / Ç1 x 1/8 "/ 3,5 mm TRS Dişi Dengesiz Mikrofon Çıkışı
1 x 1/8" / 3,5 mm TRS Dişi Dengesiz Kulaklık Çıkışı
Ses Çıkış Seviyesi-60 ila -20 dBV
Fantom Güç KorumasıYok
Ağ G / ÇYok
Kelime Saati I / OYok
USB / Yıldırım Bağlantısı1 x Mikro USB (Veri Yolu Gücü, Şarj Etme)
Güç GereksinimleriPil veya Veri Yolu Gücü (USB)
Pil Türü1 x Dahili Şarj Edilebilir (Dahil, Değiştirilemez)
Pil Şarj Süresi3 saat
Yaklaşık. Pil ömrü8 saat
Ekran ve Göstergeler1 x OLED (Pil Durumu, Veri İletimi, Sessiz, Güç, Şarj Ediliyor, Senkronizasyon, Verici Pil Durumu)
Çalışma sıcaklığı32 - 122 ° F / 0 - 50 ° C
Depolama sıcaklığı-4 - 131 ° F / -20 - 55 ° C
Boyutlar2,2 x 1,5 x 1,1 "/ 5,6 x 3,8 x 2,9 cm
Ağırlık1,1 oz / 32 g
Verici 1
Verici
Form faktörüMikrofonlu Klipsli
RF Çıkış Gücü10 mW
Ses G / Ç1 x 1/8 "/ 3,5 mm TRS Dişi Dengesiz Giriş
PedYok
Sessize alınıyorSessiz Anahtarı
Ses Giriş Seviyesi-42 ila -30 dBV (0 dB Gain'de)
Otomatik Seviye KontrolüHayır
Sinyal işlemeYok
Senkronizasyon YöntemiIR
Anten1 x 1/4 Dalga İç
Güç GereksinimleriPil veya Veri Yolu Gücü (USB)
Pil Türü1 x Dahili Şarj Edilebilir (Dahil, Değiştirilemez)
Pil Şarj Süresi3 saat
Yaklaşık. Pil ömrü8 saat
USB / Yıldırım Bağlantısı1 x Mikro USB (Veri Yolu Gücü, Şarj Etme)
Ekran ve Göstergeler1 x OLED (Ses Düzeyi, Pil Durumu, Sessiz, Güç, Sinyal Gücü)
Çalışma sıcaklığı32 - 122 ° F / 0 - 50 ° C
Depolama sıcaklığı-4 - 131 ° F / -20 - 55 ° C
Boyutlar2,2 x 1,5 x 1 "/ 5,7 x 3,8 x 2,6 cm
Ağırlık1,1 oz / 32 g
Mikrofon
Form faktörüYaka yaka
RenkSiyah
Ses AlanıMono
Çalışma PrensibiBasınçla Çalışan
KapsülElektret Kondansatör
Polar DesenÇok yönlü
Maksimum SPL110 dB SPL
Duyarlılık-39 dB
Çıkış Konnektörleri1 x 1/8 "/ 3,5 mm TRS Erkek Dengesiz
Mikrofon 2
Form faktörüBirleşik
Ses AlanıMono
Çalışma PrensibiBasınçla Çalışan
KapsülElektret Kondansatör
Polar DesenÇok yönlü
Frekans aralığı50 Hz - 18 kHz
Maksimum SPL120 dB SPL
Duyarlılık-39 dB
Diğer Özellikler
Stok KoduHBV00001BVLCT
MarkaSaramonic
Stok DurumuVar
5687987418171
  • Hocapaşa mah. Muradiye cad. no: 9/107 Fatih / İstanbul
  • 0212 - 526 87 43 
    7/24 Teknik destek
  • info@fotofix.com
    Tüm öneri ve şikayetleriniz için
  • BİZİ TAKİP EDİN!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve
kampanyalardan haberdar olun

ÖDEME YÖNTEMLERİ

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.