Samyang VDSLR 14mm T3.1 ED AS IF UMC Sony Uyumlu Lens

Fiyat:
1.798,49 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
Samyang VDSLR 14mm T3.1 ED AS IF UMC Sony Uyumlu Lens
 

Geniş Açı Manuel Fokus Sine Lens

Samyang Optik 14mm T3.1 VDSLR ED UMC II IF AS tam kare sensör boyutları için tasarlanmış ultra geniş açı objektif manuel fokus bir sine lenstir. APS-C sensörlü kameralarda kullanmak için de uygundur.

Cine Lens Özellikleri

Samyang 14mm T3.1 VDSLR ED AS IF UMC II lens profesyonel sine-video uygulamaları için dikkatlice dizayn edilmiştir. Bu nedenle netleme halkası follow- fokus sistemi entegre edilebilecek şekilde dişli düzneği ile donatılmıştır. Diyafram halkası sessiz ve kademesiz diyafram değiştirmeye olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. T kılavuz numaraları lensin gerçek ışık geçirgenliğini ifade etmektedir. Netlik skalası, lensin her iki tarafında da işaretlenmiştir. Bu sayede film çekimi esnasında daha hassas netlik yapmaya olanak sağlar. Düşük T (diyafram) değeri ile yüksek ışık geçirgenliğine sahip olan lens çeşitli şartlar altında doğal ışık kullanarak çekim yapılabilir.

Optik Özellikleri

3’ü HR-ED, 1’ hibrid asferikal (HASP), 1’i asferikal olmak üzere 14 optik element 10 grupta toplanmıştır. H-ASP ve ASP lensler  diyafram tamamen açıldığında bile görüntünün merkezinde ve köşelerinde yüksek kontrast ve olağanüstü görüntü kalitesi  gerçekleştirmek, renk sapmalarını en aza indirmekiçin kullanılmıştır. Ultra çoklu kaplama sayesinde ışık dağılımını ve nüfuzunu optimize ederek yansıma-parlama ve hayalet efektini minimize eder.

Donanım Özellikleri

Samyang 14mm T3.1 VDSLR II lens, sert özel alaşımlı aliminyum malzemeden üretilmiş, kompakt ve sağlam bir yapıdadır. Böylelikle, güvenilir imajlar elde edilebilir. Gövdeye tümleşik taç yapraklı güneşlik istenmeyen ışık yansımalarından lensi korur.

10 farklı kamera sistemi ile uyumludur: Canon, Canon-M, Nikon, Pentax, Sony ∝, Sony-E, Four-Thirds, MFT, Samsung NX, and Fujifilm-X.

Samyang Optik Video Lens Yelpazesi

Samyang VDSLR II serisi sine-video lensleri birbirleri arasında renk ve görüntü kalitesinde tutarlılık üretmek üzere kurgulanmıştır. Ayrıca netlik halkası üzerinde yer alan dişli seti her lenste aynı noktada bulunduğu için lens değiştirildiğinde kameranın follow-fokus ayarlarının değiştirilmesi gerekmez.

Hibrid-Asferikal Lens (HASP)

Hibrid-Asferikal Lens (HASP), kadrajın merkezinde ve kenarlarında en açık diyaframda bile üstün görüntü kalitesi ve kontrast sağlar.

Küresel Olmayan (Asferikal) Lens Elementleri

Asferikal lens elementleri, kadrajın merkezinde ve özellikle kenar bölgelerinde daha yüksek görüntü kalitesi ve mükemmel kontrast elde etmek için sapmaları düzeltir.

Yüksek Işık Kırılımlı, ekstra düşük dağılımlı (HR ED)

Yüksek kırılma elemanları ve düşük dağılımlı ED lensler mükemmel görüntü kalitesi elde etmek için etkili bir şekilde renk sapmalarını azaltır.

Ultra çoklu kaplama (UMC)

Parlama, yansıma, hayalet efekti gibi kötü efektleri olabildiği kadar düzelterek net ve doğru renkte görüntüler elde etmek için bize ait olan Ultra Çok Katmanlı Kaplama (UMC) teknolojisini kullanmaktayız.

Kademesiz diyafram ve odak dişli halkası

Yumuşak ve sessiz kademesiz geçişli diyafram ve odak halkası hassas ve rahat video  çekim ortamı sağlamak için optimize edilmiştir.

VDSLR II CINE LENS SERİSİ

Bu lens Samyang VDSLR Lens Kitini oluşturan 8 VDSLR lensten biridir. Lensler aynı görüntü kalitesi ve rengini  üretecek şekilde optimize edilmiştir.  Odak dişli halkası tüm lenslerde aynı konumda üretilmişlerdir ki çekim esnasında lens değiştirildiğinde follow fokus mekanizmasının ayarını değiştirmeye gerek kalmasın

Diğer Özellikler
Stok Kodusam12365
MarkaSamyang
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2

SATIŞ KANALLARIMIZ

Diğer pazar yerlerindeki satış kanallarımız

  • Hocapaşa mah. Muradiye cad. no: 9/107 Fatih / İstanbul
  • 0212 - 526 87 43 
    7/24 Teknik destek
  • info@fotofix.com
    Tüm öneri ve şikayetleriniz için
  • BİZİ TAKİP EDİN!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve
kampanyalardan haberdar olun

ÖDEME YÖNTEMLERİ


PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.