Nikon Z6 Body + 14/30 f/4 Kit + FTZ Adapter Karfo Karacasulu Garantili

Fiyat:
34.400,00 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Nikon'un görüntüleme yolculuklarındaki bir sonraki adımının bir parçası olan Z 6 Aynasız Kamera , yeni Z Sistemi içinde "çok yönlü" olarak konumlandırıldı. Z Mount'un kendisinden başlayarak, kısa 16mm flanş mesafesine sahip geniş çaplı bir tasarım, Nikon'un kompakt ancak güçlü kameralar oluşturmasına ve daha gelişmiş optikler geliştirmesine olanak tanır. Z 6, serinin ilklerinden biri ve ISO 100-51200 doğal hassasiyet aralığı ile olağanüstü görüntü kalitesi ve hızı sunan yüksek performanslı FX biçimli 24.5MP BSI CMOS sensöre ve EXPEED 6 Görüntü İşleme Motoruna sahiptir.

Sensörde, görüntü alanının% 90'ını kapsayan 273 nokta kullanan gelişmiş bir faz algılamalı otomatik odaklama sistemi bulacaksınız ve sensör, kullanılan merceğe bakılmaksızın sabitlenmiş fotoğraflar ve video için 5 eksenli Titreşim Azaltma teknolojisine sahiptir. Bu gelişmiş hibrit AF sistemi videoya da fayda sağlayacak. Z 6, 30p'ye kadar UHD 4K kayıt özelliğine sahiptir ve sinema kalitesinde video oluşturmak için N-Log gama profilini kameranın 10 bit HDMI çıkışı ile birlikte kullanabilir.

Birçok aynasız sistemde olduğu gibi, Z Serisi de DSLR benzerlerinden çok daha kompakt bir form faktörüne sahiptir. Z 6, zayıflamış tasarımı ve daha hafif yapısı ile bir istisna değildir, ancak Nikon'un bilindiği hava sızdırmazlığını ve ergonomisini korur. Kamera, NIKKOR optikli 0.80x 3.6m noktalı EVF ve net görüntüleme sağlayan bir Flor kaplama dahil olmak üzere kullanım kolaylığı için birden fazla ekrana ve ekrana sahiptir. Kameranın arka kısmında 3.2 "2.1m-nokta eğilebilir dokunmatik LCD bulunurken, üst kısım ayarları hızlı bir şekilde kontrol etmek için bir dot-matris OLED sunar.Ayrıca gövde hem Wi-Fi hem de Bluetooth ile donatılmıştır.

Nikon Z Sistemi

Z yuvasını tanıtan Nikon'un tam kare aynasız sistemi, sınıfında lider görüntü kalitesi ve optikleri kompakt bir form faktöründe sunmayı vaat ediyor. Z yuvasının kendisi, F yuvasından% 17 daha büyük iç çap ile bunun çoğunu mümkün kılar ve ultra hızlı f / 0.95 seçenekleri de dahil olmak üzere daha gelişmiş optik ve lens tasarımlarının kullanılmasını sağlar. Kamera ve lens boyutunu en aza indirmek için Z montajı, sadece 16 mm ölçülerinde% 65 daha kısa flanş mesafesine sahiptir ve bu da önemli ölçüde inceltilmiş gövde tasarımlarına izin verir. Daha büyük yuva, sistem genelinde genel performansı artırmak için gövde ve lens arasında daha hızlı ve daha büyük hacimli iletişimi de destekler.

24.5MP FX Biçimli BSI CMOS Sensör ve EXPEED 6 İşlemci

24.5MP BSI CMOS sensör, sürekli çekim, filmler ve hızlandırılmış kayıttan yararlanmak için çok yönlü çekim, etkileyici düşük ışık kalitesi ve hızlı okuma hızları için kullanılır. Sensörün arkadan aydınlatmalı tasarımı, yüksek ISO değerlerinde, doğal bir ISO 51200'e kadar çalışırken azaltılmış gürültü için fark edilir derecede daha temiz yüksek hassasiyetli çıktı ve ayrıca ISO 100 kadar düşük hassasiyetlerde canlı ve pürüzsüz kalite sağlar. kamera sistemi boyunca sürekli olarak 12 fps'de sürekli çekim yapma yeteneği dahil olmak üzere zengin bir hız sağlayan apt EXPEED 6 görüntü işlemcisidir.

4K UHD Video Kaydı

Hareketsiz görüntülerden daha fazlası için sensör ve işlemci özelliklerini kullanan Z 6, aynı zamanda yetenekli bir multimedya kameradır. Tam çerçeve alanı veya 30p, 25 veya 24p kare hızlarında DX kırpma alanı kullanılarak UHD 4K'da (3840 x 2160) video kaydı yapılabilir. Full HD 1080p video kaydı ayrıca ağır çekimde oynatma için 120p'ye kadar desteklenir ve video dosyaları HDMI çıkışı aracılığıyla fotoğraf makinesi içi bellek kartlarına veya sıkıştırılmamış bir dosya olarak isteğe bağlı harici kayıt cihazına kaydedilebilir.

Z 6 ile gelişmiş video işlevleri eklenmiştir. Buna, dinamik aralığı en üst düzeye çıkaran düz görünümlü çekimler için N-Log gama dahildir. Diğer eklemeler, HDMI üzerinden yüksek kaliteli 10 bit veri çıkışı ve düzgün elde çekim için Elektronik VR işlevi verebilmesidir. Odak Peaking, manuel odak kontrolünden faydalanmak için kullanılabilir ve çerçeve içindeki aşırı pozlanmış alanların algılanmasına yardımcı olmak için bir Zebra Çizgileri seçeneği de mevcuttur. Ses kaydı dahili stereo mikrofon kullanılarak yapılabilir veya kalite üzerinde daha fazla kontrol sağlamak için 3,5 mm stereo jak üzerinden isteğe bağlı harici mikrofon eklenebilir ve kulaklık jakı üzerinden canlı izleme mümkündür.

Video özelliklerini daha da tamamlayan Z 6, isteğe bağlı ProRes RAW yükseltmesi için uygundur ve kameranın ProRes RAW çekimlerini uyumlu bir Atomos harici kaydediciye vermesini sağlar. Bu yükseltme, ProRes codec bileşeni ile daha fazla renk derecelendirme esnekliği sağlarken, HDMI üzerinden sıkıştırılmamış 12 bit ham görüntü çıkışı da sağlar. Bu yükseltme, kurulum için kamerayı Nikon'un Servis Departmanına göndermeyi gerektirir.

273 Nokta Faz Algılama AF Sistemi

Sensör üzerinde, görüntü alanının% 90'ını hem dikey hem de yatay olarak kapsayan 273 faz algılamalı otomatik odaklama noktası dizisi bulunur. Bu, hem fotoğraf hem de video için hızlı ve doğru odaklama sağlar ve geniş bir kapsama alanı ile, konu izleme çerçevenin kenarlarına yakın bir yerde çalışır. Hibrit AF, çekim sırasında yumuşak odak sağlamak için faz ve kontrast algılama sistemleri arasında otomatik olarak geçiş yapacak olan video için kullanılabilir. Ayrıca, en yeni NIKKOR Z lensler sessiz çalışma için optimize edilmiştir.

Gövde Tasarımı

 • Gövdede yerleşik olan, kullanılan merceğe bakılmaksızın 5 durağa kadar stabilizasyon için 5 eksenli sensör kaydırma Titreşim Azaltma mekanizmasıdır. Bu sistem, 3 eksenli sabitlemenin kullanıldığı isteğe bağlı FTZ Adaptörünü kullanırken uyarlanmış lenslerle de çalışır.
 • Parlak, net ve canlı görüntü oynatımı ve canlı görüntü çekimi için 3,2 inç 2,1 m büyüklüğünde geniş bir LCD ekran mevcuttur. Ekran, hem yüksek hem de düşük açılardan çalışmanın faydalanabilmesi için eğilebilir bir tasarıma sahiptir ve ayrıca sezgisel kullanım, navigasyon ve ayar kontrolü.
 • Rahat göz seviyesinde görüntüleme için 3,6m noktalı elektronik bulucu mevcuttur. Yüksek 0.80x büyütme oranına sahiptir ve keskin, net bir görüntü elde etmek için NIKKOR optiklerini kullanır. Bulucu ayrıca daha kolay temizlik için bir Flor kaplamaya sahiptir.
 • Z 6'nın üst paneli bir nokta vuruşlu OLED ile yapılandırılmıştır. Bu düşük enerjili ekran, önemli kamera ayarlarına hızlı erişim sağlar.
 • Bir CFexpress Tip B / XQD bellek kartı yuvası ile yapılandırılmış olan kamera, fotoğraf ve video dosyalarını hızlı bir şekilde kaydedebilir.
 • Sağlam bir magnezyum alaşımlı şasi, zorlu iklimlerde ve sert koşullarda çalışmak için toza ve hava koşullarına karşı dayanıklıdır.
 • Ergonomik tutuş ve genel form faktörü, uzun süre kullanım için fayda sağlayacak şekilde şekillendirilmiştir ve kaymaz bir malzeme ve sorunsuz ayarlar ve odak noktası seçimi için bir joystick ile daha da vurgulanmıştır.
 • Düşük çözünürlüklü görüntülerin ve uzaktan çekim özelliklerinin sorunsuz aktarımını sağlamak için yerleşik SnapBridge bağlantısı. BLE (Bluetooth Düşük Enerji) ve Wi-Fi, kamera ile akıllı cihaz arasındaki iletişimi sağlar ve ek olarak mobil cihaz, uzaktan çalışmayı sağlamak için deklanşörü uzaktan tetikleyebilir ve kameradan canlı görüntü görüntüsü gösterebilir.
 • Dahili EN-EL15b şarj edilebilir lityum-iyon pil, şarj başına yaklaşık 310 çekim sağlar ve fotoğraf makinesinde şarj işlemi desteklenir. Bu kamera EN-EL15 ve EN-EL15a pillerle de uyumludur, ancak fotoğraf makinesinde şarjı desteklemez.

NIKKOR Z 24-70mm f / 4 S Lens

Kamera gövdesinde, geniş açı ile dikey uzunluk aralığını kapsayan ve sabit f / 4 maksimum diyafram açıklığına sahip standart zoom NIKKOR Z 24-70mm f / 4 S lens bulunur. Optik tasarım bir asferik elemanın yanı sıra benzersiz bir asferik ekstra düşük dağılım elemanı içerir; her ikisi de yüksek keskinlik ve doğru renk oluşturma için çeşitli sapmaları ve bozulmaları büyük ölçüde azaltmaya yardımcı olur. Nano Kristal Kaplama ayrıca güçlü aydınlatma koşullarında artan kontrast için parlamayı ve gölgelenmeyi kontrol etmek için kullanılır. Hem fotoğraf hem de video uygulamalarına uygun, sorunsuz, sessiz otomatik odaklama performansı için kademeli bir AF motoru da bulunur.

UPC: 018208015986

Nikon FTZ Montaj Adaptörü

Z-mount aynasız kamera gövdelerinde hemen hemen tüm Nikon F montajlı objektiflerin kullanılmasını sağlayan FTZ Montaj Adaptörü , kullanılabilir objektif çeşitlerini genişletmek için gelişmiş bir araçtır. Yaklaşık 360 farklı F montajlı objektifle uyumlu olsa da, bu adaptör özellikle 90 E, G ve D tipi objektiflerle kullanım için idealdir ve burada SLR objektiflerin kesintisiz kullanımı için otomatik odaklama ve otomatik pozlama özelliklerini tamamen korur aynasız gövde. Magnezyum alaşımından yapılmış ve hava şartlarına karşı dayanıklı olan adaptör, daha uzun ve daha ağır lensli bir tripod üzerinde çalışmak için daha dengeli bir araç sağlamak için tabanda 1/4 "-20 bir montaj içerir.

Lens Uyumluluğu

Kullanırken tam AF / AE desteği:
 • AF-S tipi G / D / E lensler
 • AF-P tipi G / E lensler
 • AF-I D tipi lensler
 • AF-S / AF-I telekonvertörler
Diğer Özellikler
Stok Kodunik 785698
MarkaNikon
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2
 • Hocapaşa mah. Muradiye cad. no: 9/107 Fatih / İstanbul
 • 0212 - 526 87 43 
  7/24 Teknik destek
 • info@fotofix.com
  Tüm öneri ve şikayetleriniz için
 • BİZİ TAKİP EDİN!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve
kampanyalardan haberdar olun

ÖDEME YÖNTEMLERİ

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.