Manfrotto MKBFRLA4BK-3W Befree 3-Way Live Advanced Tripod Kit

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
Görsel 7
Görsel 8
PlatinPuan : 4.212.196
Fiyat:
5.231,99 TL
937,83 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Manfrotto MKBFRLA4BK-3W Befree 3-Way Live Advanced Tripod Kit

Befree 3-Way Live Advanced, seyahat fotoğrafçılığı ve videografisi için Manfrotto'nun amiral gemisi tripod ailesi Befree Advanced'e katılan yenilikçi bir modeldir, hepsi bir arada kompakt bir kompaktta maksimum performans ve çok yönlülük isteyen hobi ve amatör fotoğrafçılar ve kameramanlar için özel olarak geliştirilmiştir. destek.

 

 

Befree 3-Way Live Advanced, hem fotoğraf hem de video uygulamaları için geliştirilmiş piyasadaki ilk seyahat tripodu kitidir. Fotoğrafçıların ve video sanatçılarının üstün kaliteli video veya fotoğraf çekimi oluşturmasına yardımcı olmak için hem hassasiyeti hem de çok yönlülüğü yenilikçi ve benzersiz özelliklerle birleştirir. Kullanıcıların yapması gereken tek şey yaratıcılıklarını ortaya çıkarmaktır.

Kit, başarılı Befree Advanced alüminyum tripod ile donatılmış yepyeni Manfrotto'nun Befree 3 yollu Live Head'den oluşur. Yüksek kaliteli fotoğraf performanslarını tam kare sensör ve 4K video kaydı ile birleştiren yeni kameraları ve bu iki dünyanın tamamlayıcılığını gören mevcut kamera trendini ve kullanımını takip eden çift amaçlı bir fotoğraf / video kamera kiti ihtiyacını karşılar. günlük kullanımda.

Manfrotto’nun yenilikçi 3 yollu akışkan kafası olan Befree 3 yollu Canlı Başlığı, benzersiz kompaktlık için tamamen katlanabilir tutamaçlara ve 6 kg'a kadar yük taşıyan olağanüstü sağlamlığa sahiptir. Bu öncü kafa, müşterinin video ve fotoğraf uygulamalarını deneyimleme ihtiyacını yalnızca bir ultra çok yönlü destekle mükemmel şekilde karşılar.
Hem panoramik hem de eğimli hareketlerde en yumuşak kontrol seviyesine sahip yüksek performanslı Befree Akışkan Sürükleme Sistemine sahip olan bu kafa, kompozisyonu olabildiğince doğru bir şekilde çerçevelemek ve filme almak için olağanüstü derecede kolaydır. Kullanılan yüksek performanslı sıvı, aşırı sıcaklıklarda (-30 ° / + 70 °) bile en sorunsuz kontrol ve hareket düzeyi ve olağanüstü kararlılık sunmak için üretilen Manfrotto’nun sıvı kafa teknolojisindeki en son gelişmeleri temsil eder.
Uzun panoramik tutma yeri, portre konumu ve 3 kabarcık seviyesi, yaratıcı fikirleri ve çarpıcı dış mekan çekimlerini teşvik etmek için tam çekim hassasiyeti ve çok yönlülüğü garanti ederek kafayı tamamlar.

Tripod kafası ayrıca, yüksek kaliteli alüminyum gövdeden yapılmış ve Manfrotto RC2 & Arca-Swiss tipi kafa ataşmanlarıyla tamamen uyumlu olan benzersiz 200PL-PRO plakasına sahiptir: en açılı çekimlerde bile tutuşu en üst düzeye çıkaran 2 kauçuk ek ile.
Dahası, kafanın plaka tutucusu, daha uzun lenslerle bile mükemmel dengeyi sağlamak için 501PL video plakası ile uyumludur.

Kitin ergonomik tasarımı, Manfrotto Befree 3 Yollu Canlı Gelişmiş'i çalıştırmayı sezgisel ve hızlı hale getirerek en talepkar kullanıcıların bile istedikleri çekimi gözden kaçırmadan ekipmanlarını hızlı ve kolay bir şekilde kurmalarını sağlar. Örümcek, en engebeli olanlar da dahil olmak üzere her türlü arazide mükemmel denge sağlamak için geliştirilmiştir, kamerayı her zaman tamamen sabit tutar ve keskin görüntüler ve pürüzsüz videolar çekmeye hazırdır.

QPL Travel kolu bacak kilitleme sistemi, tripod açıkken tüm konfigürasyonlarda tam stabilite sağlayarak kurulumu ve ayarlamayı kolay ve güvenli hale getirir.
Ergonomik bacak açısı seçici, hem sağ hem de sol elini kullanan kullanıcılar tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve herkesin çekim perspektiflerini sezgisel olarak değiştirmesine ve yakalamak istediği kareye odaklanmadan doğru tripod yüksekliğini bulmasına olanak tanır.
Seyahat sehpası, üç bağımsız bacak açısı konumuna kolayca ayarlanabilir ve açık havada ortaya çıkabilecek tüm yaratıcı fikirler için tam çekim çok yönlülüğünü garanti eder.

Bu yenilikçi modelde yer alan örümcek, Manfrotto’nun profesyonel 190 ve 055 tripodları gibi bir Kolay Bağlantı sağlar. Bu, fotoğrafçıların ve kameramanların çekimlerini benzersiz ve unutulmaz kılan aksesuarlar ekleyerek yaratıcılıklarını geliştirmelerine olanak tanır. Işık veya reflektör eklemeyi seven yaratıcı kullanıcılar, artık daha önce yalnızca ağır aksesuarlı tripodlarla elde edilebilen harika dış mekan çekimleri yapabilirler.

Manfrotto Befree 3 Yollu Live Advanced, hafif bir formatta maksimum performans isteyen tutkulu fotoğrafçılar ve kameramanlar için en iyi seyahat tripodudur. Taşınabilirlik, sağlamlık, kolay kurulum ve kullanımın optimum birleşimidir. Bireylerin yeteneklerini üstün bir destek çözümünün güveniyle kameralarını kullanarak ifade etmelerini sağlamak gibi benzersiz bir amaç için oluşturulmuştur.


Özellikler:
Befree-Gelişmiş
Ultra kompakt boyutta yüksek performanslı fotoğraf / video kiti
6 kg taşıma kapasiteli, sağlam, tamamen katlanabilir 3 Yollu Sıvı Kafası
Akışkan Sürükleme Sistemi hem panoramik hem de eğimli hareketlerde
Arca-swiss ve Manfrotto 501PL video plakası ile uyumlu
Taşınabilirlik, sağlamlık ve kolay kurulumun optimum kombinasyonu


Manfrotto Befree 3-Way Live Advanced Tripod İnceleme:
Fotoğraf ve video kullanımı için maksimum performans ve kararlılık isteyen kamera kullanıcıları için tasarlanan Manfrotto'nun Befree 3 Yollu Canlı Gelişmiş Tasarımlı Tripod, seyahat fotoğrafçılığı ve videografisi için ideal olarak uygun bir karma fotoğraf-video kafasına sahiptir. Befree Gelişmiş Seyahat Alüminyum Tripod ile eşleştirilen 3 yollu sıvı kafası, kompaktlık için katlanabilir tutamaklar sağlar ve pan ve tilt eksenlerinde akıcı bir sürükleme sistemi, kamera hareketlerinin pürüzsüz, kontrollü ve hassas olmasını sağlar. Özel bir hızlı çıkarma plakası, tüm çekim pozisyonları için mükemmel kamera dengesi sağlar ve bu benzersiz plaka sistemi, Manfrotto 501PL ve Arca tipi tripod plakalarıyla uyumlu olma avantajına sahiptir. Tripod ayakları sağlam alüminyum alaşımdan yapılmıştır ve kafa ile birlikte maksimum 59,5 "yüksekliğe ulaşır. Her bacak, tüm segmentlerde bulunan kol kilitleri ile ayarlanabilen ve güvenli bir şekilde yerine kilitlenebilen dört bölümden oluşur ve yandan çekme seçici, iki elinizle hızlı kurulum sağlar. Bacak bölümünün üst kısmındaki bir Easy Link eki, harici aksesuarları takmanıza olanak tanır ve lastik ayaklar, kaymayı önler ve tripodu engebeli arazide sabit tutmanıza yardımcı olur. Entegre bir kanca Ayrıca, daha zor koşullarda çekim yaparken bir ağırlık ekleyebilmeniz ve tripodunuzun dengesini artırabilmeniz için dahildir.

Fotoğraf ve video uygulamaları için çift amaçlı seyahat tripod seti
Pürüzsüz ve hassas kamera hareketleri için pan ve tilt eksenlerinde sıvı sürükleme sistemine sahip uzun panoramik tutma yeri
Lastikli kulplu kilit sistemi
Fotoğraf ve video plakaları için çift uyumlu plaka tutucu
Manfrotto 501PL ve Arca tipi kafa ataşmanlarıyla uyumlu
Ergonomik yandan çekme seçici, iki elle hızlı kurulum sağlar
Kolay ve güvenli kurulum için kilitleme kolları
Kamerayı üç düzlemde hizalamak için 3 kabarcık seviyesi
Harici aksesuarları takmak için Easy Link
Ek ağırlık için kanca
Tripod ayakları, saklama ve taşıma için başın etrafında katlanır


Teknik Özellikler:
Ağırlık: 2 kg
Üst Eklenti: 1/4 ″ vida
Bacak Bölümleri: 4
Taban Tipi: 44 mm
Min Yükseklik: 42 cm
Top Kilitleme: Hayır
Maksimum Yükseklik (Orta Sütun Aşağıda): 132 cm
Maksimum Yükseklik: 151 cm
Taban Çapı: 40 mm
Kapalı Uzunluk: 40 cm
Su Terazisi Seviye (No.): 3
Emniyetli Yük Ağırlığı: 6 kg
Merkez Sütun: hızlı
Renk: Siyah
Easy Link: Evet
Ön Eğim: + 90 ° / -45 °
Kafa Tipi: 3 Yollu Kafa
Bağımsız Pan Kilidi: evet
Bağımsız Eğim Kilidi: evet
Yanal Eğim: + 90 ° / -80 °
Bacak Tipi: Tek
Bacak Açıları: 22 °, 54 °, 89 °
Bacak Kilit Tipi: Çevirme Kilidi
Bacak Tüp Çapı: 12, 15.5, 19, 22.5 mm
Malzeme: Alüminyum
Maksimum Çalışma Sıcaklığı: 70 ° C
Minimum Çalışma Sıcaklığı: -30 ° C
Kaydırmalı Sürükleme: sabit sürüklemeli sıvı kartuşu
Panoramik Dönüş: 360 °
Plaka Türü: 200PL PRO
Hızlı Çıkartma Plakası: Evet
Tilt Drag: sabit sürüklemeli sıvı kartuşu


Kutu İçeriği:
Manfrotto Befree 3 Yollu Canlı Gelişmiş Tripod
200PL-PRO Hızlı Çıkarma Plakası
Befree Taşıma Çantası

Diğer Özellikler
Stok Koduman 023269
MarkaManfrotto
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

SATIŞ KANALLARIMIZ

Diğer pazar yerlerindeki satış kanallarımız

  • Hocapaşa mah. Muradiye cad. no: 9/107 Fatih / İstanbul
  • 0212 - 526 87 43 
    7/24 Teknik destek
  • info@fotofix.com
    Tüm öneri ve şikayetleriniz için
  • BİZİ TAKİP EDİN!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve
kampanyalardan haberdar olun

ÖDEME YÖNTEMLERİ


PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.