Deyatech 100Cm Reflektör (Altin-Gümüş)

Deyatech 100Cm Reflektör (Altin-Gümüş)

Deyatech 100cm Reflektör (Altın-Gümüş)
cm 5 in 1 Yansıtıcı Reflektör İncelemesi
Fotoğrafçıların çok sevdiği stüdyo ekipmanlarından olan Reflektör; kullanışlılığı, vermiş olduğu etki ve fiyatıyla dikkat çekici bir ekipmandır. Özellikle bütçesini kısıtlı tutmak isteyen fotoğrafçıların tercihi olan reflektörlerin doğal ya da suni ışık kaynağını kullanarak ve/veya yönlendirerek doğru ışık yakalama konusunda azımsanmayacak bir önemi vardır. Fotoğraf stüdyolarından, dış çekim yapan düğün fotoğrafçılarına, still life çekimlerden ürün fotoğrafçılarına kadar birçok alanda kullanılan reflektörleri inceleyelim şimdi.

Reflektör Nedir?
Yansıtıcı, Yansıtaç, Ayna gibi karşılıkları olan yabancı kaynaklı bir sözcüktür. Bizim için burada seçeceğimiz kelime ?Yansıtıcı? olmalıdır. Birçok kişinin ?Yansıtıcı Reflektör? deyişi yanlış bir tabirdir. Yani ?yansıtıcı yansıtıcı? gibi iki farklı kelimeyi ikileme olarak kullanılmış gibi düşünebilirsiniz. Sadece Reflektör diyebilirsiniz anlayacağınız.Fotoğrafta Reflektör Kullanımı
Fotoğraf çekimlerinde ilk aradığımız şey IŞIK?tır. Işık olmadan fotoğraf çekemeyiz. Işığı yakalamak için; doğada doğru zamanı beklemek ya da paraflaş, sürekli ışık gibi sistemleri kullanmanız gerekir. Işığı kullanırken yardımcı ekipmanlardan da yararlanırız. Eğer paraflaş gibi suni bir ışık kaynağı kullanıyorsak, softbox, şemsiye gibi ekipmanların yanında ışığı reflektörler vasıtasıyla yönlendirebilir ve istediğimiz etkiyi yakalayabiliriz. Doğal bir ışık kaynağı  olan Güneş ışığını fotoğrafta kullanacaksak eğer, gün ışığını yönlendirmek adına reflektörler kullanırız.
Diğer Özellikler
Stok KoduU6754574
MarkaDeyatech
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
0998856632145
  • Hocapaşa mah. Muradiye cad. no: 9/107 Fatih / İstanbul
  • 0212 - 526 87 43 
    7/24 Teknik destek
  • info@fotofix.com
    Tüm öneri ve şikayetleriniz için
  • BİZİ TAKİP EDİN!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve
kampanyalardan haberdar olun

ÖDEME YÖNTEMLERİ

Copyright © 2019 fotofix - platinmarket eticaret sistemi ile yapılmıştır

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.