Canon EOS 90D Body 18-55mm IS STM Lens Kit Eurasia Garantili

Canon EOS 90D Body 18-55mm IS STM Lens Kit Eurasia Garantili
Canon EOS 90D Body 18-55mm IS STM Lens Kit Eurasia Garantili
Canon EOS 90D Body 18-55mm IS STM Lens Kit Eurasia Garantili
Canon EOS 90D Body 18-55mm IS STM Lens Kit Eurasia Garantili
Canon EOS 90D Body 18-55mm IS STM Lens Kit Eurasia Garantili
Canon EOS 90D Body 18-55mm IS STM Lens Kit Eurasia Garantili
Canon EOS 90D Body 18-55mm IS STM Lens Kit Eurasia Garantili
Canon EOS 90D Body 18-55mm IS STM Lens Kit Eurasia Garantili
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
Görsel 7
Görsel 8
PlatinPuan : 13.632.500
Fiyat:
14.350,00 TL
14350.00 www.fotofix.com.tr
2.572,24 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda Kargo Bedava
Canon EOS 90D Body 18-55mm IS STM Lens Kit Eurasia Garantili
 
 
 
Canon EOS 90D , yetenekli fotoğraf ve video özelliklerine sahip çok yönlü bir kamera olarak konumlandırılmıştır.aynı zamanda yüksek çözünürlüklü 32.5MP APS-C CMOS sensörüyle karakterize şık bir DSLR'dir. Bu güncellenmiş sensör tasarımı, gelişmiş durumlarda görüntü netliği, çözünürlük ve dinamik aralığın yanı sıra, çeşitli durumlarda çalışmaya uygun ISO 25600'e karşı hassas hassasiyet ve düşük gürültü sağlar. Gelişmiş görüntü işleme ile birlikte bu sensör aynı zamanda UHD 4K30p ve Full HD 120p video çıkışı ve 10 fps'ye kadar sürekli fotoğraf çekimini destekleme özelliğine de sahiptir. Optik vizörle çalışırken, uygun 45 noktalı tüm çapraz tip AF sistemi, hareketli nesneleri izlemek ve düşük ışıkta çalışmak için çeşitli aydınlatma koşullarında hızlı performans sağlarken, 5481 noktalı Çift Piksel CMOS AF sistemi canlı olarak fayda sağlar. bir video kameranın odağı alma biçimine benzer şekilde yumuşak ve doğal odaklanma kalitesi sağlayarak çekim ve film kaydını izleyin. Görüntüleme yeteneklerini tamamlayan 90D, sezgisel kontrol ve kompozisyon özgürlüğü için değişken açılı dokunmatik ekranlı bir LCD ekrana sahiptir ve optik pentaprism vizör, DSLR çekim deneyiminin karakteristiği parlak, net ve gerçekçi bir görüntüleme aracı sağlar. Ek olarak, yerleşik Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısı, fotoğraflarınızı ve filmlerinizi çevrimiçi olarak paylaşmak üzere dosyaları kablosuz olarak aktarmak için mobil aygıtları kamerayla eşleştirmenize olanak tanır.
32,5 MP APS-C CMOS Sensörü
Etkileyici bir yüksek çözünürlüklü 32.5MP APS-C CMOS sensöre sahip olan 90D, belirgin aydınlatma ve dinamik aralığın yanı sıra, zorlu aydınlatma koşullarında çalışmayı desteklemek için geniş bir ISO 100-25600 hassasiyet aralığı ve düşük gürültülü görüntüler üretme yeteneğine sahiptir . Sensör ve görüntü işlemcisi ayrıca, 10 fps'ye kadar sürekli çekim yapma, UHD 4K30p video kaydetme veya 120 fps'de yüksek hızlı Full HD 1080p video kaydetme yeteneği de dahil olmak üzere kamera sistemi boyunca hızlı performans sağlar.
45 Noktalı Tüm Çapraz Tip AF ve Çift Piksel CMOS AF Sistemleri
Optik vizörle fotoğraf çekmeden, geniş alan 45 noktalı tüm çapraz tip faz algılamalı otofokus sistemi, -3 EV'ye kadar olan zor aydınlatma koşullarında hızlı ve hassas odaklanma sağlar. Uzatıcılar takılı telefoto lenslerle çalışmak için, noktaların 27'si f / 8'e odaklanabiliyor ve ortadaki çift çapraz tip daha parlak diyafram değerlerinde daha fazla hassasiyet sunuyor. Sensörlerin çapraz tip tasarımı, düşük kontrastlı ve karışık aydınlatma koşullarında daha fazla hassasiyet sağlar ve 45 sensörün geniş kapsamı hareketli konulara odaklanmanın izlenmesi ve korunması için idealdir. 45-noktadan faydalanma, tek-nokta AF; Dokuz AF bölgesinden birini seçebileceğiniz Bölge AF; Üç seçilebilir bölge seçeneği sunan Büyük Bölge AF;
Video kaydederken veya canlı görüntüde çekim yaparken, 5481 seçilebilir otomatik netleme noktaları içeren bir Çift Piksel CMOS AF sistemi kullanılır. Bu odaklama sistemi, bir kameranın odağı nasıl elde ettiğine benzer şekilde yumuşak ve hızlı odaklanma performansı sunar. Çift Piksel CMOS AF, odak yerleştirmeyi daha hızlı ve daha doğrudan kontrol etmek için odaklanma avını azaltmak için görüntü sensörünün büyük kısmında geniş ve yoğun faz algılama toplama öğeleri ağı sağlamak için her pikselin içine iki ayrı fotodiyot ekler. Hareketsiz görüntülerle çalışırken, bu odaklama sistemi hızlı ve doğru bir şekilde odak elde etmek için çalışır, hareketli nesneleri çekmek ve izlemek için ideal olarak uygun hale getirir, böylece her çekimde kritik odak elde edilir. Video çekerken, Bir Film Servo AF modu, sahnedeki farklı nesnelerden veya farklı mesafelerden değişiklik yaparken, izleme hassasiyeti, AF hızı ve Yüz İzleme önceliği belirleme kabiliyetinde yumuşak ve doğal odaklanma sunar. Dokunmatik AF sisteminden faydalanan, odağı sezgisel bir şekilde değiştirmek için dokunmatik ekran üzerindeki sahnedeki öğelere dokunarak raf odağı mümkündür. Filmlerdeki konu izleme, Dual Pixel CMOS AF sisteminin değişen ya da karmaşık sahnelerde çalışırken konuları tanıma ve odaklanma kabiliyeti sayesinde daha da artmıştır. Odaklamayı sezgisel bir şekilde değiştirmek için, dokunmatik ekran üzerindeki manzaradaki öğelere dokunarak raf odağı kolayca gerçekleştirilebilir. Filmlerdeki konu izleme, Dual Pixel CMOS AF sisteminin değişen ya da karmaşık sahnelerde çalışırken konuları tanıma ve odaklanma kabiliyeti sayesinde daha da artmıştır. Odaklamayı sezgisel bir şekilde değiştirmek için, dokunmatik ekran üzerindeki manzaradaki öğelere dokunarak raf odağı kolayca gerçekleştirilebilir. Filmlerdeki konu izleme, Dual Pixel CMOS AF sisteminin değişen ya da karmaşık sahnelerde çalışırken konuları tanıma ve odaklanma kabiliyeti sayesinde daha da artmıştır.
Gövde Tasarımı ve Kablosuz Bağlantı
Dokunmatik ekran 3.0 "1.04m-nokta LCD monitör, yüksek ve düşük açılardan çalışmayı mümkün kılan değişken açılı bir tasarıma sahiptir ve dokunmatik ekran tasarımı, menü navigasyonu ve dokunmatik odak işlemi üzerinde sezgisel kontrol sağlar.
Pentaprism tipi optik vizör, göz seviyesinde çekim yaparken yüksek kompozisyonel doğruluk için% 100 çerçeve kapsamı sunar. Ek olarak, vizör, AF noktaları ve modu, kompozisyon ızgaraları, yatay bir elektronik seviye ve diğer yardımcı özellikler ile çekim yapılmasına yardımcı olur.
Birlikte verilen LP-E6N pil, şarj başına yaklaşık 1300 çekim sağlar.
Yerleşik Wi-Fi, hem fotoğrafların hem de filmlerin bağlantılı bir mobil cihaza kolay kablosuz paylaşımını sağlar ve Bluetooth bağlantısı, Canon Camera Connect uygulamasını kullanırken cihazlar ve uzaktan kumanda özellikleri arasında hızlı görüntü paylaşımı için bir akıllı telefonun veya tabletin bağlanmasına izin verir. Bu uygulama aynı zamanda daha fazla üretim sonrası özgürlük için mobil ham düzenleme iş akışını mümkün kılar.
Diğer Kamera Özellikleri
Kamera içi 4K zaman gecikmeleri, 30 fps'ye kadar 8MP fotoğrafları etkin bir şekilde çekmek için 4K çerçeve tutucularla birlikte üretilebilir.
Gözden geçirilmiş bir 220000 piksel AE ölçüm sensörü, hem otomatik netleme hem de poz ölçüm hassasiyeti sağlar ve cilt renklerini daha doğru algılamak için Renk Takibini etkinleştirir.
EOS iTR otomatik netleme, portre çekerken rafine netleme kontrolü için yüz algılama sağlar.
Elektronik deklanşör işlevi, saniyenin 1/16000'ine kadar deklanşör hızlarıyla çalışmanıza izin verir.
EF-S 18-55mm f / 3,5-5,6 IS STM Objektif
Kamera gövdesi, 28,8-88 mm eşdeğer odak uzaklığı aralığı sağlayan EF-S 18-55 mm f / 3,5-5,6 IS STM lens ile birlikte verilir. Optik tasarımda, yüksek derecede netlik ve netlik sağlamak amacıyla bozulmayı ve küresel sapmaları sınırlandırmak için bir küresel olmayan eleman bulunur. Parlak ışık koşullarında çalışırken mercek parlamasını azaltmak ve kontrast ve renk kalitesini artırmak için bir Süper Spectra kaplama da uygulanmıştır. Hem fotoğraf hem de video uygulamalarından istifade eden bir STM step AF motoru, tam zamanlı manuel netleme geçersiz kılma ile birlikte sessiz ve sessize yakın otomatik netleme performansını gerçekleştirmek için kullanılır. Ek olarak, dört durak etkili bir Görüntü Sabitleyici sistemi de bulunur ve daha net elde çekim için kamera sarsıntısının görünümünü en aza indirir.
Diğer Özellikler
Stok Koduc45879
MarkaCanon
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
  • Hocapaşa mah. Muradiye cad. no: 9/107 Fatih / İstanbul
  • 0212 - 526 87 43 
    7/24 Teknik destek
  • info@fotofix.com
    Tüm öneri ve şikayetleriniz için
  • BİZİ TAKİP EDİN!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve
kampanyalardan haberdar olun

ÖDEME YÖNTEMLERİ

Copyright © 2019 fotofix - platinmarket eticaret sistemi ile yapılmıştır

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.