Canon EF 85mm f/1.8 USM Lens Canon Garantili

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
PlatinPuan : 3.823.750
Fiyat:
4.749,50 TL
851,35 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
1
Canon EF 85mm f/1.8 USM Lens

Bu orta telefoto lens, güzel portreler çekmek için hafif ve taşınabilir bir seçenektir. Maksimum f / 1.8 diyafram açıklığı, Canon EF 85 mm f / 1.8 USM' yi birçok aydınlatma koşulunda çekim yapmak için uygun kılar - düz portrelerden hızlı hareket eden yaşam tarzı görüntülerine kadar mükemmel sonuçlar alırsınız.

 Dahili Ultra-Sonic Motor (USM), film çekerken hızlı ve sessiz Otomatik Odaklama özelliğine sahip, isteğe bağlı tam manuel geçersiz kılma ve odaklanma sırasında dönmeyen bir ön eleman ile polarizörler gibi uzman filtrelerin kullanılmasını sağlıyor.

Canon EF 85mm f/1.8 USM Lens, full frame Canon EF mount DSLR'ler için tasarlanmıştır, ancak 136mm eşdeğer odak uzaklığı sağladığı APS-C modelleri ile de kullanılabilir.

 

 

Genel Özellikler

 

 • EF Mount / Full Frame / APS-C Uyumlu Lens
 • Diyafram Açıklığı - f / 1.8 - 22
 • USM - Ultrasonik Odaklı Hızlı ve Sessiz Motor
 • İç, Arka Odaklama Sistemi
 • Mesafe Ölçeği
 • Minimum Odak Mesafesi - 85cm
 • Filtre Çapı - 58mm
 • Ağırlık - 425 g

 

Canon EF 85mm f/1.8 USM Lens İncelemesi

Güçlü aydınlatma koşullarında, gölgelenmeyi en aza indirgemek ve parlamada daha fazla kontrast ve renk nötrlüğü sağlamak için ayrı ayrı öğelere Super Spectra kaplama uygulanmıştır.Parlak f / 1.8 maksimum diyafram açıklığı, düşük ışık koşullarında çalışan ve aynı zamanda seçici odak teknikleriyle çalışmak için daha fazla alan derinliği kontrolü sağlar.Canon EF 85mm f/1.8 USM Lens, Super Spectra kaplama, güçlü aydınlatma koşullarında çalışırken daha fazla kontrast ve renk nötrlüğü için gölgelenme ve parlamayı en aza indirgemek için tek tek elemanlara uygulanmıştır.EF 85 mm f/1.8 USM portatif, çok pratik orta boy telefoto lenstir. Görüntüler tüm diyafram açıklıklarında nettir. Lens, bilgisayar simülasyonları yoluyla güzel bir arka plan bulanıklığı vermek üzere tasarlanmıştır.Odaklama sırasında ön lens grubu dönmediğinden özel filtre efektleri etkilenmez.

 

 

 Pratik ve taşınabilir telefoto lens

EF 85 mm f/1.8 USM, tüm diyafram açıklıklarında keskin ve net görüntüler üretir. Diyafram açıklığı hemen hemen dairesel olan diyafram, odak yapılmayan yerleri daha yumuşak hale getirirken odak yapılan nesnelerin bulanık arka planda öne çıkmasını sağlar. Lensin odaklama sırasında dönmeyen ön elemanı, uzman düzeyde filtrelerin (ör. polarize ve dereceli filtre) kullanılmasını sağlar. 

Geniş f/1,8 diyafram açıklığı

Geniş f/1,8 maksimum diyafram açıklığı, zorlu düşük ışık koşullarında fotoğrafçıların elde çekim yapmasını sağlar ve yaratıcı efektler için alan derinliğini sınırlar.

 

Portrelerde sıkıştırılmış perspektif

Lensin kısa telefoto odak uzaklığı perspektifi hafifçe sıkıştırarak öne çıkan yüz özelliklerini azaltır ve göz alıcı sonuçlar alınmasını sağlar.

Ultrasonik odaklama (USM)

Halka tipi ultrasonik bir motor, son derece hızlı ve neredeyse sessiz bir şekilde otomatik odaklamaya geçer. Mükemmel bir şekilde bekleyen tork sayesinde, hedefi şaşmadan doğru bir şekilde odak noktasına ulaşılır. Ayrıca, tam zamanlı manuel kilitleme özelliği bulunur, böylece AF modundan çıkmadan odak ayarlanabilir.

Super Spectra kaplama

Canon EF 85 mm f/1.8 USM lenste kullanılan Spectra kaplamalar, doğru renk dengesi sağlar ve kontrastı arttırır. Fotoğraf makinesinin sensöründe seken ışığın yol açtığı ortak bir sorun olan parlamayı ve gölgelenmeyi de azaltır.

E-TTL II flaş ölçümü ile entegrasyon

Lens mesafe bilgisini uyumlu EOS fotoğraf makinesinin E-TTL II flaş sistemine ileterek optimum flaş ölçümünün yapılmasını sağlar.

 

 

Teknik Özellikler

Odak uzaklığı

85 mm

Maksimum Diyafram

f / 1.8

Minimum Diyafram Açıklığı

f / 22

Lens Yuvası

Canon EF

Biçim Uyumluluğu

Full Frame

Bakış açısı

28 ° 30 '

Minimum Odak Mesafesi

2,79 '/ 85 cm

Maksimum Büyütme

0,13 x

Optik Tasarım

7 Grupta 9 Unsur

Diyafram Bıçakları

8, Yuvarlak

Odak Türü

Otomatik odaklama

Filtre Boyutu

58 mm

Boyutlar

2,95 x 2,81 "/ 74,93 x 71,37 mm

Ağırlık

14,99 oz / 425 g

Diğer Özellikler
Stok Koducan 4523698
MarkaCanon
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
 • Hocapaşa mah. Muradiye cad. no: 9/107 Fatih / İstanbul
 • 0212 - 526 87 43 
  7/24 Teknik destek
 • info@fotofix.com
  Tüm öneri ve şikayetleriniz için
 • BİZİ TAKİP EDİN!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve
kampanyalardan haberdar olun

ÖDEME YÖNTEMLERİ

Copyright © 2019 fotofix - platinmarket eticaret sistemi ile yapılmıştır

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.