Blackmagic ATEM Mini Pro

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
PlatinPuan : 8.753.481
Fiyat:
10.872,74 TL
1.948,94 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Blackmagic Design Atem Mini Pro İncelemesi

ATEM Mini benzer şekilde, ATEM Mini Pro gelen Blackmagic DesignHD videoya kadar internete çoklu kamera canlı akışı veya oyun konsollarından, kurumsal bilgisayar akışlarından veya HD kameralardan yayın uygulamaları için tasarlanmış çok kameralı canlı akış için tasarlanmış entegre kontrol paneline sahip dört girişli canlı prodüksiyon switcher'idir. Mini Pro, yazılım kontrol güncellemesinin yanı sıra, canlı akış veri hızı ve durum bilgileri, dahili bir donanım kodlayıcı, USB sürücülerine eşzamanlı kayıt, Blackmagic Multidock ile çalışırken değiştirilebilir, ek bir kayıt gibi özelliklerle Mini üzerine kuruluyor ve akış düğmeleri, akış önbellekleme, bir zaman kodu üreteci, program önizleme çoklu görüntüsü, taksitli destek ve yayın kaynaklarınız olarak kullanmak için Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 6K ve 4K desteği.

ATEM Mini Pro, kasanın arkasında dört HDMI girişi bulunan aynı arka panel kurulumunu korur ve 1080p HD videoya kadar giriş yapar. Ayrıca bir projektör veya harici monitör için bir HDMI çıkışı, bir bilgisayara HD video akışı için bir USB C Tipi çıkışı ve bilgisayarınızdan video akışı, sistem yönetimi, uzaktan kumanda için bir RJ45 10/100/1000 Ethernet bağlantı noktası vardır. ve yükseltmeler. Akış hızınızın kalitesine bağlı olarak kare hızını ayarlayabilirsiniz ve Pro yerleşik bir donanım kodlayıcı içerdiğinden ek akış yazılımına gerek yoktur.

Güncellenmiş ATEM Yazılım Kontrol Paneli, USB veya Ethernet üzerinden ATEM Mini Pro'nun kontrolü ve yapılandırması için kullanılır ve canlı yayınınızın veri hızını, ses sayaçlarını, yapılandırmasını ve durumunu izlemenizi sağlar. Yerleşik renk kontrol paneli, DaVinci Resolve yapılandırmasına sahiptir ve herhangi bir öğrenme eğrisini ortadan kaldırır. Gelişmiş özellikler, mühendislerin tüm ayarlarınızı bir kerede değiştirmeyi kolaylaştırmak için bir XML yapılandırma dosyası yüklemesini içerir.

Kontrol yüzeyi, kamera girişlerinin seçilmesini, geçişleri, tuşlayıcıları, ayarları ve DVE'yi kontrol etmek için görüntülenmesi kolay, arkadan aydınlatmalı kontrol düğmelerine sahiptir. ATEM Mini Pro, sağ tarafınıza canlı akışınızı bağlı USB kaynağına anında kaydetmenizi sağlayan hızlı kayıt düğmesi gibi birkaç düğme ekler veya basılı tutarak Blackmagic Multidock'u kullanırken sürücüleri çalışırken değiştirebilirsiniz hızlı bir şekilde düzenlemeye başlamanız gerekir. Akış ve yazılım kontrolüne ayarlandıktan sonra akışınızı anında başlatmak ve durdurmak için Canlı ve Akış düğmeleri de eklendi. Sağ taraftaki eklenen Video çıkışı düğmeleri, her kaynak için bir program önizlemesi seçmenize olanak tanır, böylece her kaynağın yayın için hazır olduğundan emin olabilirsiniz.

ATEM Mini Pro aynı yukarı akış ve aşağı akış anahtarlayıcıları, gelişmiş bir chroma anahtarlayıcı, iki doğrusal / luma anahtarlayıcı, bir DVE geçiş anahtarlayıcı, bir desen üreticisi ve renk üreteçlerine sahiptir. PNG, TGA, BMP, JPEG ve TIFF formatlarında 20'ye kadar durağan görüntüyü destekleyen dolgu ve anahtar görüntüler için medya oynatıcı desteği de vardır.

Yeni özellikler

 • Ek düğmeler ve yazılım özellikleri ile ATEM Mini ile aynı arka panel
 • 1080p HD'ye kadar video akışı
 • Hızlı akış, canlı yayın ve kayıt düğmeleri
 • Donanım kodlayıcı, böylece ek akış yazılımına gerek kalmaz
 • Zaman kodunu, akış durumunu kontrol etme ve yapılandırma
 • BMPCC 6K ve 4K kameralar için tam destek ve kontrol özellikleri
 • Eşzamanlı USB kaydı
 • Canlı sabit disk anahtarlaması için Multidock ile entegrasyon
 • Gelişmiş ayarları XML dosyalarıyla özelleştirin
 • Program önizlemeleri, grafikler, kayıt durumu, canlı durum, ses ölçerler ile yazılım görüntüleme
 • Program önizleme giriş ve çıkış düğmeleri
 • BMPCC 6K / 4K kameralar için taksitli ışık kontrolü
 • tüm kameralar için otomatik zaman kodu senkronizasyonu

Geçişler

Mevcut geçişler şunları içerir:

 • Kes: Kes düğmesine bastığınızda, ATEM anında geçerli program kaynağınızdan önizleme kaynağına dönüşür. Kesimler doğrudan kaynakları seçerek veya bir sonraki kaynağa geçmek için kes düğmesine basılarak yapılabilir.
 • Karışım: Karışım veya çözünme, yumuşak bir karışım oluşturarak yavaş yavaş bir kaynaktan diğerine geçer. Geçişi manuel olarak karıştırmak için özel zamanlamalar ayarlayabilirsiniz.
 • Daldırma: Karıştırma geçişleri gibi, daldırma geçişi, düz renk, grafik veya iki video kaynağı arasında başka bir klip içeren aşamalı bir karışımdır. Kaynaklar arasında siyah veya beyaza yapılan düşüşler en popüler olanıdır veya logoları veya sponsor grafiklerini kullanabilirsiniz.
 • Silme: Dahili silme desenleri daireler, elmaslar, kareler ve daha fazlasını içerir. Şekiller ve desenler ters çevrilebilir veya yumuşatılabilir ve hatta özelleştirilmiş renkli kenarlıklara sahip olabilir.
 • DVE: Güçlü dahili Dijital Video Efektleri işlemcisi veya DVE ile, inanılmaz dahili geçişlerle canlı videonuzu bir kameradan diğerine itebilir, döndürebilir, sıkıştırabilir veya silebilirsiniz. DVE geçişleri ters çevrilebilir ve ters çevrilebilir, böylece daha da fazla geçiş seçeneği sunar.4

 

Akış Yukarı Keyer

Upstream Keyer ile diğer video kaynakları veya grafikler üzerinde canlı video katmanlayın. Luma tuşunu, doğrusal tuşu, desen tuşunu kullanabilir veya yeşil bir ekrana ateş edebilir ve videoyu sanal setler üzerinde anında birleştirmek için chroma tuşunu kullanabilirsiniz.

 • Luma tuşu: Luma tuşları, siyah arka plan üzerinde beyaz öğeler gibi yüksek kontrastlı görüntülerle en iyi sonucu verir, böylece siyah arka planı kesmek ve bunu canlı video veya grafiklerle değiştirmek için kontrastı kullanabilirsiniz.
 • Doğrusal anahtar: Dolgu için iki ayrı kaynak ve bir video görüntüsü oluşturmak için anahtar kullanarak doğrusal anahtarlama ile temiz, yüksek kaliteli sonuçlar elde edin. Doldurma sinyali arka plan üzerinde yığınlanacak videoyu içerirken, anahtar sinyali doldurulacak alanı kesmek veya maskelemek için gri skala maskesi içerir.
 • Chroma key: Her gün TV hava durumu tahminleri için kullanılan chroma key, canlı görüntüleri gerçek zamanlı olarak birleştirmenin güçlü bir yoludur. Sunumcu genellikle yeşil veya mavi bir arka planın önünde durur ve chroma keyer yalnızca bu rengi kaldırır ve video veya grafik gibi başka bir görüntüyle birleştirir.
 • Desen tuşu: Canlı görüntüleri veya grafikleri geometrik şekillerle birleştirmek için canlı görüntüleri yerleşik silme desenlerinden herhangi biriyle birleştirin. Herhangi bir canlı kaynağa kolayca geçebilen benzersiz resim içinde resim efektleri oluşturmak için yumuşaklık, simetri, boyut ve konum üzerinde tam kontrol elde edersiniz.

Aşağı Yön Tuşlayıcıları

ATEM Mini anahtarında bir adet aşağı akış anahtarlayıcı bulunur, böylece canlı akış programı çıktısı üzerine yerleşik ortam yürütücüsünden logolar, hatalar ve başlıklar gibi yüksek kaliteli grafikler ekleyebilirsiniz. Aşağı akış anahtarlayıcıları, son anahtarlama katmanlarıdır, bu nedenle ana program çıkışına geçirilen tüm videoları kaplarlar.

Ses Mikseri

Dahili ses mikseri, mevcut altı ses girişi ve iki kanalda hassas seviye ve denge ayarlamalarıyla hem kamerayı hem de harici sesi kontrol etmenizi sağlar. Mikser, kanal başına seçilebilir Açma / Kapama / Ses-Takip-Video özelliğine sahiptir, ayrıca kanal başına ayrı kazanç kontrolü, seviye ve tepe ölçümü ve kompresör, kapı, sınırlayıcı, altı parametrik EQ bandı gibi yeni Fairlight ses geliştirmeleri ve ana kazanç kontrolü.

Monitör Çıkışı

HDMI monitör çıkışı, kaynaklarınızı, grafiklerinizi, önizlemenizi ve program çıkışınızı tek bir ekranda görmenizi sağlar.

Medya oynatıcı

Medya havuzunda 20'ye kadar yayın kalitesinde RGBA grafik dosyası depolayarak harici karakter üreteçlerini ortadan kaldırın. Bir medya oynatıcı, switcher'ınıza giriş kaynakları olarak görünür. Grafiklere tam çerçeve video olarak geçiş yapabilir veya bunları videonun üst üste binmesi için anahtarlayıcılara besleyebilirsiniz. PNG, TGA, BMP, GIF, JPEG ve TIFF gibi popüler görüntü formatları desteklenir.

Diğer Özellikler
Stok Kodublk 45214
MarkaBlackmagic
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

SATIŞ KANALLARIMIZ

Diğer pazar yerlerindeki satış kanallarımız

 • Hocapaşa mah. Muradiye cad. no: 9/107 Fatih / İstanbul
 • 0212 - 526 87 43 
  7/24 Teknik destek
 • info@fotofix.com
  Tüm öneri ve şikayetleriniz için
 • BİZİ TAKİP EDİN!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve
kampanyalardan haberdar olun

ÖDEME YÖNTEMLERİ


PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.